Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliai kismamak, mi a neve a...

Angliai kismamak, mi a neve a 190 fontos kaja segelynek amit aprilistol lehet igenyelni?

Figyelt kérdés
Radioban hallottam a reggeli hirekben de sajnos kene a neve, hogy megkeressem hozza a nyomtatvanyt. Elore is koszi.
2009. ápr. 6. 09:24
 1/2 anonim válasza:
Szia! Lehet hogy mar sikerult megtudnod hogy mi a neve. Azert ha meg sem akkor remelem segitek. Pregnancy Grant-nek hivjak es a midwife-tol vagy a GP-tol kell hozza kerni claim form-ot mert igazolnia kell hogy mikor fog szuletni a babad.
2009. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, meg aznap megtudtam de azert koszi, hogy irtal. :) Gondoltam hatha itt tudja valaki de mivel nem irtak igy felhivtam oket es megkerdeztem. Megegyszer koszi, hogy irtal. :)
2009. máj. 28. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!