Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a nők, ha...

Miért hiszik azt a nők, ha tejci, cicike, babóca, pocaklakó, gyümipüri szavakat használnak az olyan édi?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ennyire antiszociális ezen a téren?Csak nem értem hogy sok nő miért sír hogy a férje szülés után nem foglalkozik vele és elhanyagolja.Melyik férfi igényli a napi 24 órás gügyögést?
2009. ápr. 7. 13:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%
Hát például az enyém kifejezetten szereti!
2009. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
A napi 24 órás gügyögést?
2009. ápr. 7. 13:46
 3/32 anonim ***** válasza:
56%

Mér' ezek nem cukiságok? :P

Nem veled van különben a gond, én se bírom az ilyen nőket. Nehezen is viseltem emiatt az otthon töltött időt a lányommal, féltem, hogy én is bekattanok, mert a környezetmben a kismamák ilyenek voltak (1-2 anyukát leszámítva). Ennél már csak azon akadtam ki jobban mikor apuka is elkezdett vinnyogni meg gügyögni.

2009. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
43%

Én melletted állok.Egyszerúen fel áll a szőr a hátamon amikor ilyet hallok. Nem rég válaszoltam egy hasonló kérdésre, de jól lepontoztak, pedig csak leírtam hogy én miket utálok a legjobban.Pl.:

Hány kilók vagytok?

Hány centik vagytok?

Hány fogatok van már?

...stb.

Miért kell többesszámot használni? Miért kell mindent becézni? Én még a gyerekek nevét is úgy választottam meg hogy ne nagyon lehessen becézni. Egyébként azt se akarom hogy a gyerekek így tanuljanak meg beszélni.

Le lehet pontozni de akkor is ez a véleményem.

2009. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%

Nos,akkor egyesével válaszolva a kérdéseidre:

1)Nem hiszem,hogy csak Te vagy ennyire antiszociális,szerintem vannak még mások is.

2)Ezzel a kérdéssel sem vagy egyedül,más férfiak sem értik ezt sokszor,bár én meg azt nem értem,mit nem értenek ezen?

3)Szerencsére vannak férfiak,akik igénylik ezt hidd el.Kisgyerekkel ez együtt jár.Ha majd a diploma osztójára mentek nem fog neki az anyja gügyögni(talán).

A válaszom,meg ne nősülj soha,gyereket pedig ne vállalj.

Nincs az a nő aki egy ennyire antiszociális pasit érdemelne.

2009. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%

Ezek a szavak engem is szörnyen idegesítenek (42/nő), de már 20 éve, amikor elkezdődött a sali, bocsika és társai, akkor is ki lehetett vele üldözni a világból. Ennél már csak az rosszabb, ha mindezt selypítve adják elő.

Tőlem mindenki úgy beszél ahogy akar, de hála istennek a baráti körömben még a magyar nyelv az uralkodó.

2009. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a nők a babának gügyögnek, nem a férjnek. A terhesség és az anyaság egy megváltozott tudatállapot, tudom magamról. Sírok a babás reklámon, sírok, ha koraszülött mentőt látok, és bizony becsúsznak ilyen szavak is néha.

Egyénként a pocaklakóval nem értem, mi bajod van, szerintem nagyon aranyos szó, a nőgyógyászom is használja.

Itt meg az is lehet, hogy a kérdés feltevője csak rövidíteni akar, a valóságban attól még nem biztos, hogy így beszél egész álló nap.

2009. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

A babák szeretik a C betűs szavakat, mosolyonak rajtuk. Talán ez az oka az "anyanyelvnek". De arra nincs mentség, hogy két felnőtt egymás közt igy beszéljen.

Enegem az borit ki, amikor "sétáltatják a gyereket". Én a kutyát sétáltatom, a gyerekemet meg elviszem sétálni, vagy sétálok Vele.

2009. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Megnősülni sosem fogok, nő vagyok.Gyereket viszont fogok vállani, akit szép magyar beszédre fogok tanítani. Ragozások és becézések nélkül is éreznie kell a gyereknek hogy szereti az anyja.Ha nem ezért akkor miért csinálják?
2009. ápr. 7. 13:53
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem van egy bizonyos határ, amit nem kell túllépni és kész. Tény, hogy egy gyerekhez nem kell szakszavakkal beszélni, de az imént olvastam itt egy kérdésben a 'szopcsimellcsi' szót, na ez már sok! :-) A pocaklakó és a babóca az általad felsoroltak közül még elmegy, de a többi tényleg felesleges. Példát kell mutatni a gyereknek, akármilyen kicsi, nem pedig gagyira tanítani.

28/N

2009. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!