Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik Next ruha, melyik Next...

Melyik Next ruha, melyik Next szett része? Honnan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés
Sokszor keresek Next ruhákat (teszvesz,vatera stb.) illetve a kinőtt ruhákat lassan el is adom!De honnan lehet tudni,hogy melyik ruha melyik Next szett része!Mert látom,hogy a hirdetésnél jelezve van,hogy sünis,szafaris,gardenes,aspen ....... !Esetleg ha valaki segítene,köszi!
2011. aug. 2. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Én annyit írtam csak be: next madaras, next sünis.

2011. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök segítségét,de még mindig nem teljesen erre gondoltam!Kedves első válaszoló,én hiába írom be a keresőbe,hogy pl. next madaras,már egy ici-picit ismerem egyik-másik szett részeit és itt nem csak a madaras hanem másik szett részei is ide vannak keverve.Kedves második válaszoló.Láttam már ezt a Next oldalt,de nem tudok vele mit kezdeni,mert ha itt is beírom,hogy pl. sünis nem hoz be semmit.Valami olyan oldalt keresnék,ahol ha beírom egy adott Next szett nevét,behozná Nekem annak az adott szettnek az összes ruháinak a képét.Bár lehet,hogy ilyen nem is létezik?!Hátha jön és segít egy tesz-es,vatera-s anyuka aki Next-tel foglalkozik!Várom!
2011. aug. 3. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értek a nexthez, de nyilván amin madara kép van az madaras, amin sünis kép van az sünis.
2011. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez azért nem igazán így van!Sőőőőőőt!Next szafaris szetten is virág van és nem virágos szett hanem Szafaris!Tehát ez nem állja meg a helyét!Ha így lenne,hogy a madarason madár van,a sünisen süni,akkor nem kérdezném .......
2011. aug. 7. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!