Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babapancsolót, medencét ennyi...

Babapancsolót, medencét ennyi tragédia után még mertek használni? Ma is volt a híradóban, hogy egy 2 éves kisgyerek belefulladt a medencéjükbe, én inkább soha nem veszek, mert tényleg elég egy pillanat ha nem figyelsz és kész a tragédia.

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek erről?
2011. aug. 9. 21:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ,hogy ott kell lenni mellette !
2011. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért ahhoz nem egy pillanatra kell a gyereket magárahagyni ,hogy megfulladjon,ez súlyos szülői mulasztás következménye.

Alap,hogy egy 2 éves gyereket nem hagyunk egyedül se a kertben,sem a medencében.Ha meg vele fürdesz,vagy ott ülsz mellette semmi baj nem történhet.

2011. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Valóban elég egy pillanat, de akkor soha ne engedd semmit csinálni, ha ezt vesszük alapul. Hisz bármikor kiszaladhat az útra, leeshet a lépcsőről, ágyról. A medence is olyan dolog szerintem, hogy ott KELL lenned ha fel van fújva és van benne víz. Bár Én soha nem rakok bele annyit, hogy bármi baja is lehetne, még akkor is ha netán elcsúszik vagy éppen hátraveti magát , mert neki olyanja van. Mondjuk Én nem vagyok egy parás a gyereknevelésben ,hagyom hagy fedezze fel a dolgokat, de ha kell akkor ott vagyok és "megmentem" a balesetektől!
2011. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy azért ehhez nem 1 pillanat kell egy 2 éves gyermeknél.

És alap dolog, hogy a gyereket soha nem hagyom, egyedül a kertben.

2011. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

van medencénk,a kicsi(2,5) soha nincs felügyleet nélkül az udvaron és ha nem használjuk, le van takarva.

De nem értem ,hogy egy 60 cm-es vízbe hogy tud belefulladni egy 2 éves gyerek.

2011. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem is tudok írni mit, egyetértek a többiekkel. Ha ott van a szülő mellette , odafigyel, nem lehet veszélyes. Egyébként csúsztam én már meg fürdőszobában is, hogy majdnem belezuhantam a kádba-felnőttként, tehát nem kell még 2 évesnek se lenni....:S
2011. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van medencénk,de hátul a kertben a kislányom 16 hónapos egyedül nem tud hátra menni.De ha fürödtünk akkor én is meg az apja is ott voltunk.Ahogy a többiek is írták ez mind az oda figyelés kérdése.
2011. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha híreket nézel,ne is vegyél.de ha azt nézed h aki ott van a gyereke mellett,azzal semmi nem történik,akkor vehetsz,ők vannak többségben:))
2011. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Még ha letakarod sem jó, mert múltkor is a lekerített, elzárt medencébe fulladt egy gyerek, ugyanis átmászott a kerítésen...

Nekünk még a vízóra akna, kútakna, szennyvíz akna is le van külön lakatolva, mert már azt is próbálta nyitogatni a kislányom.

Pancsolónk van, ritka ha teszünk bele vizet, és strandra sem járunk több okból kifolyólag.

Azért én mégis azt mondom elég sokszor egy pillanat a gyerekek nem kiszámíthatóak.

Nagyon sajnálom az anyukát és részvétem a családnak.

2011. aug. 9. 22:16
 10/19 A kérdező kommentje:
Én a "jobb félni, mint megijedni" mozgalom híve vagyok ebben a témában. A gyerekemet semmi sem pótolhatja.
2011. aug. 9. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!