Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor célszerű vállalni a...

Mikor célszerű vállalni a második babát, hogy anyagilag jobban járjak?

Figyelt kérdés
2010.áprilisában szültem az első gyermekem. 2009 szeptemberétől veszélyeztetett terhesség miatt táppénzen voltam a baba megszületéséig. Jelenleg még gyeden vagyok. Nem szeretnék visszamenni dolgozni a két baba között, de azt sem tehetem meg anyagi okok miatt, hogy gyesen legyek. Mit tanácsoltok?
2011. aug. 10. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát 2012 áprilisáig kapod a gyeded.

Hát ha nem szeretnél gyesre menni, meg dolgozni sem, akkor 1 lehetőség van, rá kell állni a babaprojektre :) de minél hamarabb, mert belefutsz a gyesbe

2011. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta! 2 évnél nagyobb korkülönbség ne legyen a gyerekek közt! Még most húzzatok bele,mert ki tudja,hogy mikor jön össze a kistesó!


A mieink közt 2év és 3 hónap van!-a két kicsi közt is ennyi lesz,ha nem jön korábban! (nekünk azonnal össze jött,1,5 éves volt mind a két gyerkőc,mikor a kövit össze hoztuk!)


Sok sikert!!


Üdv:2gyerkőcös,35h.km.

2011. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!