Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretném a segítségetek...

Szeretném a segítségetek kérni abban, hogy ha a terhességem alatt a lakcímem megváltozott akkor hogy váltok védőnőt? Az új helyen kell lejelentkeznem és ott majd átkérik az adatokat, vagy a réginél kell kezdenem az ügyintézést.

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
az újhoz menj, .és ő majd átkéri.
2011. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, szóltam a réginek, hogy elköltözöm, megmondtam hová. Ő nagyon rendes volt, felvette a kapcsolatot az újjal, és átküldte a kartonom, és a gépi adatokat neki.
2011. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az új helyre menjél, és ott átkérik az adatokat.
2011. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár én babával költöztem, akkor a réginek szóltam, hogy mi van, hova megyünk, ő pedig intézett mindent, és egyszer csak jött az új védőnő.
2011. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!