Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaságért nyugdij? (demográfi...

Anyaságért nyugdij? (demográfiai katasztrófa ellen)

Figyelt kérdés

Mit szólnátok hozzá,hogy,az a nő aki 10 év alatt 3 gyrmeket szülne ott ingyenes lenne az iskoláztatás és az anyának nem volna szüksége munkaviszonyra,mert anyai fizetést kapna!És,ha a következő 10 évben még legalább 2 gyermeket szülne,akkor kapna anyai nyugdijat!

Igy az egyetlen foglalkozása és egyben kötelesságe a gyereknevelés lenne.

A férj kötelezően munkaviszonyban élne.

Aki szoc-segélyen él az viszont max. 1 gyereket vállalhatna,mivel ugyis az állam tartja el mindnyájókat!


2011. aug. 20. 16:39
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
75%
Èn 4 év alatt szültem 3 gyereket,de màr szeretnék dolgozni,pont elég volt az itthoni levegőből.
2011. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
72%
Elsőnél a pont, én 5 év alatt szültem négyet, eszem ágában nem lenne gyereknevelésből megélni. A család az egy dolog, de nekem szükségem van a munkahelyemre, az másfajta kihívás, másfajta társaság. Nem örülnék ilyen rendeletnek, bár nem is valószínű, hogy ilyesmit kitalálnak.
2011. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Ha minden nő Magyarországon ilyen sok gyereket szül ilyen kis idő alatt,akkor hogyhogy fogy a népesség?!
2011. aug. 20. 17:18
 4/47 anonim ***** válasza:
68%
Azt nem tudom. Nekem is 4 gyerekem van, igaz 16 év alatt, de én se maradnék itthon semmi pénzért!
2011. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
84%
Te két válaszból képes voltál levonni a következtetést, hogy _minden_ nő ennyi gyereket szül? Én és az első válaszoló csak kifejtettük, hogy nem minden nőnek vágyálma az, hogy egész életében főállású anya legyen, még ha megfizetik se.
2011. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Ugy látom nem értitek a kérdést.Ez nem kötelesség lenne,hanem jog!Az élne ezzel,aki akar!
2011. aug. 20. 17:30
 7/47 anonim ***** válasza:
88%

Az élne ezzel aki akar? Az ingyenélő romák élnek ezzel a jogukkal. Ahol tudják kizsákmányolják az országot.

Bocs kérdező, de elég undorító felfogásnak tartom, hogy "ha gyereket szültem akkor tessék mindent a s*ggem alá tenni mert én bizony nem dolgozom!"

Lehet gyereknevelés mellett is dolgozni. Rengeteg anya csinálja és mégsem nyúlja le pluszban az amúgy is a lejtőn lefelé száguldó országot.

Nem plusz pénzt kell adni, hanem munkahelyeket teremteni és jobb körülményeket létrehozni. Ennyi. Nem megint a másiktól elvenni.

2011. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

ma 18:03


Amint mondtam a szoc-segélyből élők max.1 gyereket vállalhatnak.Ugye világos,hogy ez a cigányokról szól.

Az apának kötelező volna munkaviszony.

Ha a cigányok még akarnának is dolgozni nem sokan alkalmaznák akkor őket.

Ugyhogy itt nincs cigányveszély ebben az esetben.

2011. aug. 20. 18:09
 9/47 anonim ***** válasza:
80%

"Az apának kötelező a munkaviszony"


Jó reggelt, nem kell ahhoz c*gánynak lenni, hogy ne legyen kereső az édesapa.


Ebben a teóriában rengeteg logikai bukfenc van, nem is érdemes rá több szót fecsérelni. Gondold át jobban.

2011. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

ma 18:29


Inkább te gondold át jobban!

2011. aug. 20. 18:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!