Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerek mellett van olyan...

Kisgyerek mellett van olyan sorozat, amit mindenképp megnéztek? Mi van akkor, ha ezt a gyerkőc nem hagyja, beletörődsz, hogy ma sem láttam, vagy igenis ragaszkodsz hozzá?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van, a Született feleségeket nagyon szeretem, de nem a TV-ben nézem, hanem letöltöm és szabadidőmben nézem meg. Sosem tévézek addig, míg ébren van a gyerekem, inkább vele foglalkozom.
2011. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Amiket mindig megnézek, az a kettő éppen jó időpontban kezdődik, késő este. :)

(Vámpírnaplók és Született feleségek)


Aztán van még egy sorozat amit meg szoktam nézni, de ahhoz nem ragaszkodom.

9:00-kor kezdődik a Rubí c. sorozat, amit egyszer már láttam, szóval nem maradok le. A reggeli teendőim után és közben nézem. Azalatt beágyazok, előkészülök az ebédhez, megvárom, míg a kislányom kimászik az ágyból, kakaót iszik, pisil, felöltözünk, készülünk a boltba stb.

Eközben megy és bele-bele nézek.

2011. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Barátok közt! Addigra már megpancsizva, megvacsizva játszik még kicsit az alvás előtt, de általában a kettő közti szünetben cicire kerül és elalszik.


16 hónapos

2011. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Seherezádé napközben mindenképpen, ill. Dr. Csont és a késő estiek (Mentalista, CSI, Médium), de akkor a picim már rég alszik és ezeket nem mindíg tudom, csak ha a párom nincs itthon.
2011. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az esti sorozatokat, de akkor már aludnék, szóval felveszem, és akkor nézem meg, amikor tudom. A upc megállítós felvevős csomagjára fizetünk elő, de egy kisbaba mellett ez nagyon szuper! Bármikor megállítod, visszatekered... stb. Imádom, semmiről sem maradok le!
2011. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát, a Seherezádé nálam is visz mindent, de pont a legrosszabb időpontban van, így csak akkor látom, ha a gyerekekdt inaktiválom...
2011. aug. 28. 15:53
 7/17 anonim ***** válasza:

A párom Ezel mániás,(én is szoktam nézni,de nem halok bele,ha nem látom) ő nem ha kellett rákiabált a gyerekekre,ha nem használt,fentebb vette a hangerőt.

Hamar beleuntam- nem szeretem ha hangos a tv!- és azóta vacsi Ezel alatt van a szobában-a gyerekek is csendben esznek, mi meg halljuk a tv-t :-D


Üdv:2 és 4 éves lányok anyukája

2011. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jobban rosszban azt mindig :)18h anyukája
2011. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Barátok közt szintn:D Meg ha napközben van időm: Szelek szárnyán a Dunán(vagy este 7kor),Farm ahol élünk és 7.mennyország a Story tv-n. Általában a rásiót hallgatunk.

Szintén 16hós.

2011. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezel-viszont este nézem, mikor már a fiam elaludt, az rtlmoston. BArátok közt, akkor szintén alszik:-) napközben nincs időm tvzni, mert egy örökmozgó 15 hósóm van:-) mellette nem bírok 2 percre leülni, mert akkor felmászik, lovacskázni akar, vagy éppen valami rosszaságban gondolkodik, vagy egyszerűen odamegy a tvhez és kikapcsolja. Én értek ám a szóbol :-)
2011. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!