Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keresek egy kérdést?! Életbizt...

Keresek egy kérdést?! Életbiztosítás utáni adókedvezményről volt szó benne!

Figyelt kérdés
Írta valaki, hogy 5 éven túl is igénybe lehet venni az adókedvezményt bizonyos esetekben. Egy válaszoló még a vonatkozó jogszabályt is linkelte. Nem találom a kérdést, tudtok segíteni?
2011. szept. 12. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem életbiztosítás volt, hanem lakáshitel. Én is keresem egy ideje, de nem találom.
2011. szept. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy lakáshitelhez kötött életbiztosításról volt benne szó, hogy 5 éven túl is igénybe lehet venni az adókedvezményt, de csak futólag olvastam el, mert engem nem érint. Viszont egyik ismerőst meg nagyon felcsigáztam vele, gondoltam megkeresem a kérdést neki, hogy is volt pontosan, erre már nem találom sehol. Már mindenhogy rákerestem, de szerintem törölhették. :(
2011. szept. 12. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez volt a lakáshitelhez kapcsolódó adókedvezményről szóló kérdés, nem biztos hogy ezt keresitek, életbiztosításról szóló részt nem látok benne


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon szépen köszönöm, ezt a kérdést kerestem, de akkor kevertem a szezont a fazonnal. Úgy rémlett, hogy biztosításról volt benne szó.

Nagyon-nagyon köszi!!!

2011. szept. 12. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!