Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kókusz vagy szivacsmatrac?

Kókusz vagy szivacsmatrac?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb újszülöttnek? Ugye most már a kókusz az elterjedt, de sokan keménynek találták. Viszont a szivacsmatracól meg azt olvastam,hogy túl puha!

Melyiket vegyem? Illetve hol kapok jó áron!


2011. szept. 13. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mit veszel. Egyiktől sem lesz baja.
2011. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kókusz matracot!


Nem telepedik meg benne az atka, nem allergizál, nem kőkemény, kényelmes. Jót tesz a kis gerincének.

2011. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
kókusz
2011. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szivacs!

A kókusz egy élő valami, a híresztelésekkel ellentétben megtelepedhetnek benne élősködők.E mellet könnyen bepenészedik,és nagyon drága.

mi az ikeában vettünk 5000ért, nagyon jó, nem puha, de nem is kemény!

2011. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Húha! Na most ár végképp nem tudom!:)

Az ár most azt mondom annyira nem számít, mert max. 3-4 ezer forintos különbség lehet a kettő között (szerintem)!

2011. szept. 13. 10:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi először szivacsmatracot vettünk, és kb 4 hónapos volt a kisfiam, amikor lecseréltük kókuszmatracra, mert a szivacs totál eldeformálódott, tehát látszódott, hogy hol alszik a kisfiam. Pedig még nem volt nehéz, ezért lecseréltük, és teljesen meg vagyunk elégedve vele. Két éves múlt a kisfiam, és még mindig azon alszik, a matrac pedig tökéletes állapotú.
2011. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
amikor még nem sokat forgolódott a babám alvás közben a kókuszmatracon egy mélyedés keletkezett a feje alatt, forgattam gyakran a matracot de mindig kifeküdte... amugy nem kemény, szerintem kényelmes lehet, én sem szeretem a puha matracot.
2011. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
utolso vagyok, most már sokat forgolódik, helyezkedik éjjel, igy nincs mélyedés
2011. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szivacs matrac van, semmi baja, közepesen kemény, és nem látszik meg benne a gyerek "helye", pedig jó súlya van.
2011. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak itt egy kérdésnél olvastam,hogy sírt a baba a kiságyban, és ahogy kicserélték a kókuszt szivacsra, abbahagyta. Valószínűleg azért,mert túl kemény volt.

Viszont valahol meg azt is olvastam,hogy a matracba ha túl puha belesüpped a feje és legrosszabb esetben meg is fulladhat!

2011. szept. 13. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!