Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan kórház, ahol úgy...

Van olyan kórház, ahol úgy csinálnak abortuszt, hogy reggel bemegy az ember, és este ki is engedik?

Figyelt kérdés
Nem kérek lehurrogást, csak kérdezem, remélem, hogy nem lesz rá szükség!
2011. szept. 14. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt Hagaban, Hollandiaban igen, nem is tartanak benn senkit.

Szerintem eleg rizikos, van annak jo oka, ha valakit benn tartanak. Megsem szeretnel elverezni a hazafele tarto uton gondolom!

2011. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, h van. Nem minden kórházba kell előző este bemenni. Pl a János Kórházban aznap reggel kell bemenni.
2011. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
A kis nőgyógyászati műtéteket is egynapos sebészeten végzik. Reggel megműtöttek és este hatkor már hazamehettem. Nem AB volt. Meg kell jegyeznem, hogy nem éreztem jól magam, nagyon féltem éjszaka, ezért alig aludtam. Nyugodtabb lettem volna, ha egy éjszakát benn maradhatok...
2011. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vérzel el hazafelé vezető úton, ez butaság.
2011. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Ne butázzuk már le egymást....


szóval:

Annak KELL előző este befeküdni, aki még nem szült, mert akkor méhszáj-tágításra van szükség. Aki már szült, annak egynapos műtétként csinálják, tehát reggel érkezik - és ha minden jól megy- délután hazamehet.

Egyéni esetekben javasolhatják, hogy maradjon ott éjszakára megfigyelésre. Ez nem gyakori.


Mivel minden szervezet más, és másképp reagál a "rutinműtétre", és valós esély van a váratlanul fellépő nagyfokú vérzésre, érdemes kivárni, míg "hazaengedik" az embert. Még így is előfordul, hogy utólag mentővel érkezik vissza a nőgyógy-kisműtétes, mert ijesztő vérzést tapsztalt.

2011. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Kistarcsa, Flór Ferenc kórház!


Nem saját tapasztalat, hanem másokat láttam. Konkrétan Én szülni mentem, és a szobába hova utána raktak volt egy "átjáró ágy" így hívták a nővérek. Abban az ágyban naponta többen is feküdtek, mert megcsinálták az abortuszt és pár óra múlva már ki is engedték a nőket. Kegyetlen lehetett annak aki oda került, mert a nővérek mind bunkók voltak azon az ágyon fekvőkkel, ráadásul velünk babásokkal voltak egy szobában.


Volt egy fiatal leányzó akkor aki arra az ágyra került, bunkózott vele mindenki pedig szegény nagyon rosszul volt. Nem szólt ő senkihez csak magába volt fordulva, nyeldeste a könnyeit. Nagyon vérzett, átázott, szólt a nővérkének aki akkor jött be, hogy húzzák át az ágyat, meg adjon neki valamit, mert nagyon rosszul van. Erre a nővér nagyon csúnyán beszélt vele: konkrétan, hogy "amikor felcsináltattad magad akkor nem voltál rosszul? Szerinted a kikapart gyerekednek milyen volt?" Erre a lány válasza: "De igen rosszul voltam akkor is, mert egy degradált, pedofil, köcsög megerőszakolt!" Hirtelen csend lett a szobában, a fiatal lány kitámolygott a szüleihez, a nővérke azt se tudta mit csináljon.


Következmény: A lányt átvitték 1 ágyasba, sok vért veszített. Nővérkének az volt az utolsó munkanapja, állítólag sok panasz érkezett már rá.

2011. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, örülök, hogy nem hurrogtatok le. HA ez lenne a helyzet, akkor sajnos orvosilag indokolt lenne, mivel nem rég szültem császárral, és nagyon veszélyes lenne kihordani. Így érthetitek, hogy a pár hónapos babámat nem hagyhatom itthon éjszakára. Főleg, hogy anyatejes.
2011. szept. 14. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
22.57-es, te miért gondolod azt, h minden úgy van, ahogy te tudod? Van olyan kórház, ahol a még nem szült nőnek sem kell befeküdnie első nap. Mindent az adott kórházi protokol követel meg, így vannak különbségek.
2011. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Békéscsaba.

Nem abortuszom volt, hanem missed ab-om, de előtte még nem

szültem, de aznap reggel mentem 8ra és du 4kor engedtek haza.

Azóta már szerencsére van egy gyönyörű 19 hónapos lányom.

2011. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szent imrében is van ilyen lehetőség,hogy reggel bemész és du/este haza.
2011. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!