Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendelnétek, rendeltetek...

Rendelnétek, rendeltetek ilyesmi oldalról ruhákat?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen és ehhez hasonló oldalakra gondolok!

Van új és használt ruhájuk!

Az a gond,hogy nálunk két bababolt van,ahol horror összegekért lehet kisruhát venni. Kb. annyiért adják,mint a Brendonban!


2011. szept. 15. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem rendeletem/ek gyerekruhát, én szeretem látni mit veszek.

Mondjuk Bp-en ez megoldható:-)))

Ráadásul hiáb arítják, hogy x méret, nem bittos hogy jó.

Lányomnak van 98-sa és 110-es cucca is, ami jó rá.

2011. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rendelnék. Főleg olyanokat, amiket az év minden szakában lehet hordani. Ha túl nagy lett, akkor legfeljebb két hónap múlva veszitek fel :)
2011. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sokszor rendelek,a nagy márkák ismertek,azokat nem feltétlenül kell megtapogatni.

itt sincs semmi csak drága bababoltok.én elöször párat rendelek,és ha elégedett vagyok,akkor többet.

2011. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

1. én szeretem látni, amit veszek


na meg nem is laknék máshol, mitn BP, sok dolog (pl ilyenek miatt) sem:-))))))

2011. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sajnos nem mindenki válogathatja meg hol lakik,én pl Bp-en nem laknék,mert tömegiszonyom van.
2011. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ja, hát én sem bánom,hogy nem ott lakom!:)

Ezzel a ruhával úgy vagyok, hogy van már jó pár új, minőségi rucink, de ugye elég gyorsan nőnek, szóval nem mindenből akarok újat,mert a szívem szakad meg,hogy egy hónap múlva már nem tudom ráadni. Arra jó lenne a szép állapotú használt. Csak azt itt nálunk nem nagyon lehet kapni.

2011. szept. 15. 08:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig interneten rendelek, de azok új babaruhák.Jók a tapasztalataim és nem drágák.(rugi akciósan 1950 Ft.)Nem reklámozni akarom, de nekem nagyon bevált...-leopoldi.hu

A többit én nem merném kipróbálni.Külön van olyan rész ahol csak az akciós ruhák vannak.

2011. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én innen szoktam, soha nem csalódtam még bennük:


[link]

2011. szept. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bodybol a scamp vált be (scamp.hu)

és a zsákbamacska akcioban 600Ft-ért vannnak bodyk.

(1900ért a rugi nekem baromi drága,abbol a tescos jo volt,és ennyiért 3a vettem,vagy használtan néztem)

2011. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!