Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kölcsönös szépségnap ingyen...

Kölcsönös szépségnap ingyen gyes-es barátnők között hogyan működhet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy egyszer (pénz hiány miatt) nekem szárítanák be a hajam, meg mondjuk valami relaxációs masszázs, legközelebb pedig én lennék a soros, és a másik kapna egy jó kis szépségkezelést.

Persze nem vagyok fodrász, se masszőr, de néha olyan jó lenne ellazulni, ráadásul lehet közben kötetlenül beszélgetni.

Szerintetek ez így működhet?


2011. szept. 23. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem teher neked, és találsz másik anyukát aki vevő erre akkor miért ne?


Én nem vagyok ennyire barátkozós,úgyhogy én nem csinálnám.

2011. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van olyan barátnőd, aki erre vevő, akkor persze. Mi egyetemista korunkban (igaz akkor még nem anyaként) csináltunk sok ilyet, minden különösebb szervezés nélkül, összeültünk és szépültünk, mindig másnál. :)


Így anyaként azt mondom, hogy én ebből már kinőttem, mármint hogy ez poén legyen, de a komolysághoz meg az kéne, hogy értsek ezen területek valamelyikéhez, de nem vagyok se fodrász, se masszőr, se manikűrös, és én sem csináltatnám dilettánssal a hajam.

2011. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedet látva egyből az jutott eszembe, hogy inkább míg az egyik elugrik fodrászhoz, vagy masszíroztatni (szakértőhöz), addig a másik vigyázna a két gyerekre. Máskor meg cseréltek.

Ettől persze még működhet az ötleted, ha van olyan barátnőd, aki hajlik a te verziódra is. Mondjuk így még mindig kell keresni egy harmadikat, aki a kicsiket ellátja addig.

2011. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztosan működhet, ha találsz erre nyitott, ilyenben ügyes vagy éppen szakmabeli anyuká(ka)t.


Magamat tekintve:

Sajnos én abszolút nem ilyen jellegű körökben "mozgok". Pedagógus vagyok és mindkét anyuka barátnőm szintén pedagógusok.

Aztán a többiek, a hozzám közeli anyukák:

A sógornőm vendéglátós, férjem unokatesója szintén pedagógus, szomszédságban nincs gyerek. Szóval ilyen szempontból nekem esélytelen.


Barátkoznék "idegen" anyukákkal, de én sajnos semmi ilyenben nem vagyok ügyes, nem tudnék nyújtani semmit.

2011. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én régebben,mikor még nem volt meg a fiam és dolgoztam akkor csináltam ilyet az egyik barátnőmmel.ő otthon volt a 2 gyerköccel,és sűrün feljártam hozzájuk.időnként megszoktam mosni a haját meg be szoktam szárítani.ő fodrász ugyhogy időnként ő is megcsinálta velem.nagyon jó muri volt,mert kikapcsolt mind2őnk.aztán mikor már megszültem ezek elmaradtak,mert nem jártunk annyit össze,ő városi én falusi vagyok.most csak anyuval szoktunk fodrászkodni,hajat festeni.őt még masszírozni is szoktam.ja meg időnként a húgomnak szoktam a haját szárítani.de ez is jó,legalább kikapcsol,addig is nem a gyerek körül forog csak az agyam.
2011. szept. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! :)
2011. szept. 24. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!