Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy családosként olcsóbb...

Nagy családosként olcsóbb busz-vonat jegy? De mi van akkor, ha egy gyermek sincs még 6 éves (6 éves korig ingyen utazhat a gyermek)? Akkor is igénybe vehető az olcsóbb utazás?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha 3 saját gyerekkel mégy, akkor 90%-os jegyet vehetsz, a gyerekek kora mindegy.

6 év alatt ingyen utaznak, utána 50% helyett kaphatnak 90%-osat.

2011. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hú,de jó!!! Ennek nagyon örülök!!! Akkor már ha picit nagyobb lesz a legkisebb is,mehetünk Apa nélkül is családot látogatni!! :-D


Köszönöm a válaszod!!!! :-D

2011. szept. 25. 15:04
 3/8 anonim ***** válasza:

pontosabban

nálunk 2 felnőtt és 3 gyerek van ebből 1db 6 év alatti

veszek 4db 90% (nekem a páromnak és a két nagyobb gyereknek) és egy regisztrációs jegyet a kicsinek


mind a Volánnál mind a MÁV-nál meg kell venni a regjegyet a kicsinek


ha mind a 3 gyerek 6 év alatti akkor csak 2db 90%-os és 3db regjegy kell

:-))

2011. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Regisztrációs jegy? Erről még nem hallottam. Ezt 1x kell megvenni?-gondolom minden utazáskor nálunk kell hogy legyen... Mennyibe kerül? A buszon ugyan úgy meg lehet venni,mint a buszjegyet?
2011. szept. 25. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
A regjegy ingyenes, ezt minden utazás alkalmával kell kérni.
2011. szept. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!! Így már világos!!!

:-D

2011. szept. 26. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:
hmm bocsi nekem már evidens volt mert sokat utazom velük :-)
2011. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:-)
2011. szept. 26. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!