Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idősen érdemes a...

Mennyi idősen érdemes a gyereknek triciklit venni? Másfél éves a lányom, és nem tudom vegyek e neki, mert a babakocsiból is kiugrik, feláll!

Figyelt kérdés
Nagyon vacilálok,nem akarok felesleges pénzkidobást,nem tudom ülne e rajta egy helyben. Nagyon tetszik neki,de a babakocsiban sem tud egy helyben maradni.
2011. szept. 30. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy mostmár őszre-télre ne vegyetek neki, majd tavasszal.

Amúgy pl játszótéren vagy ha valahol találkoztok triciklis gyerkőccel, szerintem kérjétek kölcsön egy kicsit, hogy kipróbálja, és megnézd, hogy nyugton marad-e rajta stb.

2011. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a fiam a triciklit 1,5 évesen kapta de csak most jött rá, most tanulta meg, hogy hogy kell tekerni - 2,5 éves

szóval szerintem ráér

inkább lábbal hajtós kismotor, azt előbb megtanulják, szeretik

2011. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább kismotort vennék a helyedben, nem triciklit.
2011. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is inkább tavasszal vennék!
2011. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kismotor van neki kettő is,de egyáltalán nem érdekli. Párszor levittük a játszóra,és nem ment vele.

Nem tudom mit kellene neki venni,mert a babakocsiban már nem marad meg,menet közben feláll. Néha pedig muszáj ha intézni való dolgom van.

2011. szept. 30. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20 honapos. 18 honaposan kapott ajandekba egy triciklit de meg nem tud vele menni. Persze raul ha en tolom de gondol egyet es le akar rolla szallni. Persze van rajta ham igy nem tud es csak keserves sirasba kezd. Remelem jovo nyaron mar fogja elvezni. :)
2011. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!