Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tengervizes orrsprét...

Milyen tengervizes orrsprét használtok a gyereknek, és melyik a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Sterimar van, 50 ml kb. 1700 ft. Másfajtát nem próbáltam. Azt sem tudom, melyik a legolcsóbb. Nekünk az orvos javasolta ezt a fajtát.
2011. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokat kipróbáltam, de csak a Fluimare vált be! Könnyű adagolni és annyit spriccel ki amennyit kell. Én már csak ezt használom
2011. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Afrin pure sea baby,1500 ft körül van.
2011. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is a Sterimart használjuk. Nekünk egy évig elég egy dobozzal.
2011. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sterimart én nem szeretem, mert nagyon sok jön egyszerre belőle.

Fluimare és aquamaris, ezt ak ettőt szoktam venni.


Mind egy árban vannak, max azért olcsóbb egyik mint a másik, mert 25 ml vagy 50 ml.

2011. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Probaltam mar a sterimart, fluimare-t es afrint is. Nem igazan fedeztem fel kulonbseget kozottuk, a gyerekorvosunk is anno emlitette, hogy ezek kb ugyanazt tudjak es ugyanugy mukodnek (a befecskendezesre gondolok). En is ezt tapasztaltam.

Ar: anno kerdezoskodtem es ugy remlik, hogy a sterimarbol van 100 ml-es, olyan 2500 forint korul es az eri meg a legjobban. Az 50 ml-es kiszereles par szaz forinttal volt olcsobb, de nalunk 2 gyerek van, szoval meg nem romlik a nagyobb sem.

2011. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Jaj a Sterimart ki nem állhatom, iszonyat erővel és sokat spriccel, szegény kislányom agyáig felmegy a víz, prüszköl és bevörösödik tőle, szóval utálom.

A Fluimare és az Aquamaris jó, a Fluimaret azért szeretem jobban mert könnyebb adagolni

2011. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sterimart vesszük és nem a baby-t, mert csak az adagolópumpában van különbség, az összetételben nem. elsőre megvettük a sterimar baby-t, majd a pumpát levettük és a felnőtt pumpát kicseréltük erre. Szerintem így a legolcsóbb, mert a felnőtt spray nagyobb kiszerelésű, így olcsóbb, tovább tart.
2011. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
A Physiomer baby-t senki nem ajánlotta. Mi csak ezt használjuk és szuper, az adagolója is, meg persze az ára is, 115ml és kb 1900 Ft.
2011. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Physiomare-t én megvettem, egyszer fújtam, ordított a gyerek. Megnéztem miért, hát nekem az agyamba tolta fel azt a rengeteg lét, úgy, ahogy van dobtam a kukába, nagyon sokat és nagy erővel fúj, semmiképp sem ajánlom.
2019. márc. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!