Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kegyetlenség, ha egy gyereknek...

Kegyetlenség, ha egy gyereknek olyan nevet adnak, ami miatt a monogrammja V. B. K lesz?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg más, ismert rövidítés? (V.B.K = Vörösboros kóla) Hülye kérdés, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. okt. 9. 15:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
akkor legyen bkv-amúgy kicseszés a gyerekkel
2011. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
34%

(V.B.K = Vörösboros kóla)

Ezt most ismerik, de par ev mulva nem.

Igen, a monogramra nagyon oda kell figyelni, de a hagyomanyosokra. A tobbi jon es megy. Ugye nem akarsz egy W.C. monogramot a gyerekednek.

2011. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem annak kínos, akinek ez a monogramja, hanem annak, akinek erről ez jut eszébe. Szerintem 16-18 év fölött ez már nem nagyon téma.
2011. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
A monogrammal senki sem foglalkozik, pláne mi ez a hülyeség, V.B.K.? Most hallom először életemben. Meg nem innám azt a sza.rt, elég volt egyszer megkóstolni életemben.
2011. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkinek nem fog eszébe jutni a boros kóla.

Minden névvel lehet valami csúfot űzni.

Ez még nem kicseszés.

2011. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem árt odafigyelni, de ha a 3. név miatt alakul ki egy rossz monogram, az sokszor nem is jön elő suliban. Nekünk a 18 fős osztályunkban 3 embernek volt 3. keresztneve, egyik sem használta, az érettségiig nem is tudtuk, hogy van másik keresztnevük is :) A naplóban persze benne volt, de senki sem figyelte. Tehát ha a gyerek el akarja kerülni, hogy csúfolják, akkor simán ki tudja kerülni.
2011. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi nincs benne, és akkor mi van ha az a monogramja? Legalább kitűnik a többi közül ha egyáltalán észreveszi valaki, az én párom monogramja V.B. és jót szoktunk szórakozni a Világ Bajnokság alatt vele.
2011. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket :D igen, a W.C az a legeslegnagyobb kicseszés.
2011. okt. 9. 16:05
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Én erre egyáltalán nem gondoltam,amikor nevet választottunk a kicsiknek.

Egyik PB, másik PV. De nem hiszem, hogy azért, mert PB a monogramja gázpalacknak fogják csúfolni.

2011. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem észre sem vennék, senki nem is nézné, hogy ez a monogramja. Maximum általános iskolában lenne téma. :)

De még talán ott sem..

2011. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!