Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka aki most...

Van itt olyan anyuka aki most fogyokurazik? Hogy megy a gyerek/gyerekek mellett?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondolok,hogy kulon fozni magatokra, mozogni amennyit lehet. Mennyit fogytatok eddig?
2011. okt. 10. 06:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, vagyok :)

Norbi Update módszerrel fogyok, az ebédet rendelem, a kicsi mellett tornázom is, nagyon élvezi :) Norbi duci tréninget bírom csak egyelőre, 30 perc. Amikor végzek, akkor jön az ebéd, együtt ebédelünk a Kincsemmel, utána megy aludni. Akkor én házimunka + magam rendbetétele.

Így nem igazán vesz el időt, jól meg tudtam oldani.

Eddig 15 kilót fogytam, még sok van...

2011. okt. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krisztivan ***** válasza:
0%
Jelen!Reggelizek a fiammal(bármit),aztán ebédelekkb.12-13 körül(bármit,de általában valammi főzelék)és aztán már nem eszek többet.Max.1db gyümölcsöt.Most kezdtem így sajnos nem tudom hogy mennyire fog beválni.
2011. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hali Csajok! Jo,hogy irtatok. En epp 1 hete kezdtem el, kaloriat szamolok es a ma reggeli meres eredmenye -2 kg. 15 kg-t akarok fogyni. Az en 2 eves fiam nem szereti ha nap kozbe tornazok ezert reggel tornazok mikor O meg alszik.

1300 kaloriat eszek naponta.

Elso valaszolo:gratula a szep eredmenyedhez. Mikor kezdted?Meg mennyit szeretnel fogyni?


Masodik valaszolo: neked meg sok sikert.Mennyitol akarsz megszabadulni?


Esetleg irjatok neha,hogy mi van veletek.

2011. okt. 10. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most kezdem, kb egy hete. Már -2 kg!

Én még kb 8-at szeretnék leadni. Két gyerkőc van, egyik ovis, másik másfél éves, vele mozgok elég sokat:),mellette házimunka, külön nem mozgok, nem jut idő sajnos. Amúgy úszni járnék, ha tehetném.

Reggelit eszek mindig, kávé, szelet pirítós, vagy szendvics, vagy péksüti. Ezen kívül más szénhidrátot nem eszek. Ebédre főzelék/ husi, saláta,és sok-sok gyümölcs. Vacsi semmi. Nekem a nassolást nehéz elhagyni, sajnos édességfüggő vagyok...

Elsőnek: én is gratulálok, szép eredmény!

Sok sikert mindegyikőtöknek!

2011. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Sok mindenbe hasonlitunk. En is edesseg-fuggo vagyok. Nagyon szeretem a jominosegu csokikat de eddig jol birom. En hetente egyszer megfogom engedni magamnak a bunozest. Jobb mintha kieheznek aztan megennem a fel edesseg boltot :)


Sok sikert Neked is!


En amugy vacsizok mert ehesen nem birok elaludni. Altalaba parolt zoldseget eszek csirkemellel vagy fott tojast salataval.

2011. okt. 10. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom!


Hétfőn kezdtem, de ez már az "újra"fogyózás. nyáron fogytam 10 kilót, amiből 4-et visszaszedtem, most ismét belevágtam, hogy leadjam.:-))

Én a súlykontrollt csinálom, sok zöldség és husi. Próbálom összehozni a gyermek "élelmezésével".Szerencsére imádja a zöldségeket, így az alap megvan, de neki főzök pluszba rizst, tésztát vagy krumplit, és ő ehet természetesen kenyeret, amit nagyon irígylek tőle:-) Általában nem nasizunk, inkább gyümölcsöt eszik ő is,vagy babapiskótát.Na, azt nem szeretem, így nincs sóvárgás.:-))

2011. okt. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!