Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Wizzairnél ha egyértelműen...

Wizzairnél ha egyértelműen nem a babakocsihoz tartozik (nem rászerelhető) a hordozó, attól még feladhatom ingyen, vagy plusz poggyásznak számít?

Figyelt kérdés

Ill. valószínűleg pont úgy jön ki, hogy a reptéren tízóraizna a baba, és leszálláskor ebédelne, szerintetek egyszerűbb lenne reptéren tápszert adnom, mint bébiételt? Elvileg már gyümit kap.

Mivel felszállás előtt fog enni 1-fél órával, nem fogja kihányni?

7 hónapos.


2011. okt. 11. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nem hiszem hogy megnezik a hordozot hogy az adott babakocsihoz tartozik-e.Igaz nekunk hozzavalo volt de ranezesre szerintem senki nem mondja meg.Az etellel nem hiszem hogy gond lenne en a repulon is etettem a lanyom, a repteren is meg csak nem is bufizte fel, azert a repulo nem egy hullamvasut.Annyi ha gyumolcsot adnal neki ahoz nem kell vizet kerj ,nem kell vele pacsmagolni.En gyumolcsot adtam neki meg elotte szoptattam.Ahogy neked kenyelmes.Jo utat
2011. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál, jöhetnek még hasonló tapasztalatok. :)


A babakocsi egy sportkocsi, esernyőre csukható, de odafelé autóval megyünk, és hordozóban lesz a baba. Egy másik kocsi fog várni visszafelé a reptéren, amiben nincs hordozó, ezért haza kell reptetnünk a hordozót is.

2011. okt. 11. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekunk sem hozzavalo volt. Mondjuk ha fektetve volt a babakocsi alja, akkor en bele tudtam illeszteni, de nem volt racsatolhato. Viszont megmondom oszinten, hogy senki, azaz senki sem kerdezte, vagy nezte meg, hogy ahhoz valo-e. Eleve mi vittuk mindig a babakocsit a repulogepig, nem adtam fel becsekkolaskor. Ott szoltam, hogy nem csak babakocsi van, hanem hordozo is, szetszerelve ez ket egyseg, igy legyenek szivesek ket cimket adni (amit ra kell akasztani a babakocsira, illetve egyet a hordozora). Itt sem kerdeztek semmit.

A repulonel meg mar akkora a kavarodas, hogy senki sem figyel semmit, biztos, hogy sem ott, sem a kapunal nem fognak ilyesmibe belekotni.

2011. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!