Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Anya-magzat kapcsolatanalízisre jár (t) valaki Hidashoz vagy Raffaihoz (vagy máshoz)? Mennyibe kerül? Mik a tapasztalatok?

2011-10-11 18:20  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Jézus, miket ki nem találnak... Ez mire jó??? Most komolyan, nem volt éle a kérdésnek!

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2011-10-11 18:27 Privát üzenet
Nekem a volt főnököm, aki pszichológusnak tanult, járt a Raffaihoz és nagyon jó véleménnyel volt róla, mesélt mindig.
Hogy mennyibe kerül nem tudom, én meg sem kérdeztem, most hogy babát várok mert biztos nagyon drága...

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2011-10-11 18:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2.nak köszönöm a választ! Valakinek vam konkrét tapasztalata és az árról infója?

# 3/3Időpont 2011-10-26 19:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tudnék bejelentkezni az anya-magzat kapcsolatanalízisre Dr Raffai Jenőhöz vagy Dr. Hidas Györgyhöz?
Kegyetlen kérdés, de ha sajnos arra kerül a sor hogy választani kell, kinek az életét mentik? Anya vagy a magzat/baba?
A magzat megérzi az anya érzéseit?
Hány hetes kortól hallja a magzat az anya szívverését? Mikortól hallja apa és a többiek hangját?
Anya és magzat-különböző vércsoport? Az anya rh. Negatív, a pici viszont pozítiv. Lent több info. Fontos nagyon= (
Beágyazódás utáni két hétben nincs kémia kapcsolat a magzat és az anya között?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu