Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki gyes mellett vagy után...

Aki gyes mellett vagy után ment el dolgozni (nem a régi munkahelyre ment vissza) milyen stílusú önéletrajzot írtál?

Figyelt kérdés
Gyes mellett akarok elmenni dolgozni, de nem a régi helyre. A lányom már bölcsis, tehát akár holnap kezdenék, ha rajtam múlna. Az a problémám, hogy nem tudom hogyan írjam meg az önéletrajzot, hogy az "hatásos" legyen. Törekedjek csak a szakmai jellegre, tehát hogy itt és itt dolgoztam, ez meg ez a végzettségem, vagy esetleg legyen személyesebb, hogy például szorgalmas vagyok és kitartó, stb., tehát hogy legyen körítés is mellé? Melyik a hatásosabb? Köszi a tapasztalatokat és a véleményeket.
2011. okt. 13. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amerikai típusút írj, sorold fel a személyes adataidat, hogy milyen iskoláid vannak, hol dolgoztál eddig.

Írj mellé egy kísérőlevelet (motivációs levelet), abban írhatod a "sallangot".

2011. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Írj egy szakmai önéletrajzot és mellé egy motivációs levelet.

Jah, egy tipp csatolj friss, igazolványképet, sokkal előbb kiválasztják azt az önéletrajzot, amin látnak arcot pláne ha ránézésre egy nagyon szimpi nő vagy.

[link]

[link]

Sok sikert

2011. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A hagyományos, kézzel írott már nem divat? Azzal kisebb eséllyel indulnék?
2011. okt. 18. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hova adod be, hogy mi a munkád.

Ha pl irodában szeretnél dolgozni, kb kiröhögnek egy kézzel írott önéletrajzzal.

2011. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2005ben amikor segítettem a Hr-n archiválni akkor láttam utoljára kézzel írt önéletrajzot, akkor volt kb 10éves.(egy frisset láttam ahol a hölgy kézzel is megírta a mot.levelet, hogy a kézírását is lássák)

Na meg kézzel írt önéletrajzot emailben elküldeni(sok helyen már így kérik be, vagy már a cég honlapján jelentkezem/applay gombbal doksi feltöltéssel jelentkezel állásra.

Na meg minimális info ismeretet elvárnak (Ms office)

2011. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!