Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy kész...

Honnan tudhatom, hogy kész vagyok a baba vállalásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mikor mondhatom, h készen állom a babavállalásra?

Mindig érzem h tök jó lenne egy baba, meg minden...

Anyagiak még nem biztosított, de juliustól lesz olyan munkám, ami mellett nyugodtan lehetne babám:)

20éves vagyok, 3 és fél éve vagyok együtt párommal, és én már szeretnék babát 1-2 éven belül.

Szerintetek? honnan tudom h jöhet a baba?

Köszönöm a válaszokat!:)


2011. okt. 14. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha már készen lennél rá, akkor azt tudnád, mert éreznéd. Ezt neked kell érezni, mi nem ismerünk. És a párod kész van rá, inkább a pasik nem érnek meg.
2011. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Innen :)
2011. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én soha nem éreztem késznek magam, hiába van kettő az első 28 évesn becsúúszott, a második sem volt tervezve igazán, pedig akkor 37 voltam.

Ez így azért volt jobb, mert magamót szerintem soha nem akartma volna 100%-osan.



20 évesen aztán végképp nem

2011. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én akkora éreztem rá magam készen, mikor megismertem a -mostmár- férjemet, és erőt adott hozzá az, hogy el tudunk indulni közösen az életben, nem egy linkóci alak, van munkája, örülne egy babának ....stb. Mert bár nem minden pasi kész az apaságra rögtön, de az intő jel arra, hogy gond lehet, ha még a "baba" szótól is kirázza a hideg.
2011. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi!

bár én tökre örülnék egy pici babának!:)

szoktam azon is gondolkozni, h milyen legyen a babakocsi, merre nézzen a baba, mit vennék neki:) milyen nevet adnék neki stb:)

2011. okt. 14. 16:17
 6/10 A kérdező kommentje:

ez igaz!

köszi:)

2011. okt. 14. 16:18
 7/10 anonim ***** válasza:

felnő a feladathoz az ember.

ha arra várnánk, hogy "készek legyünk rá", akkor sosem jönne el az ideje. épp a babától leszel felnőtt, tőle leszel képes rá.


kérdezd meg a párodat, és ha min2en szeretettel várjátok, akkor rajta!

2011. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi:)

ebben van vmi:)

2011. okt. 14. 16:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! 20 éves vagyok, és 4 hónapos a kisfiam. 1 év múlva terveztük a babát, de előbb becsúszott, így hát jött. :) Mint ahogy írták itt előttem, felnőttem a feladathoz, és nagyon élvezem, hogy anya vagyok, el sem cserélném semmire.


20 évesen is lehet az ember jó anya, sőt lehet jobb anya is akár, mint más 30 évesen. Ha be van biztosítva minden, és mind2-en szeretnétek, akkor jöhet a baba!

2011. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi:)

gratula a babucihoz:)

2011. okt. 14. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!