Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valamilyen módszeretek...

Van valamilyen módszeretek arra, hogy csinálja az ember, ha fiút avagy lányt szeretne?

Figyelt kérdés
Ki mit próbált ki és bejött e?Mindenképp fiút szeretnénk és nem tudom kinek milyen tippje vagy tapasztalata van erre....
2011. okt. 19. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A lányok lassúbbak, de tovább életképesek, a fiúk gyorsabbak, de kevesebb ideig élnek, mármint spermium formátumban. Vagyis ha fiút szeretnétek, akkor pontosan peteéréskor kell együtt lenni, előtte 1-2 napig nem, hogy mindenképp a fiúk érjenek oda.

Lány esetében érdemes már a peteérés előtti napokban együtt lenni, mert a lányok akkor még életben lesznek, a fiúk nem.

Mindehhez persze nagyon pontos ciklus kell.

2011. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm....
2011. okt. 19. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy gyertyában kell állni ha fiút szeretnénk. Hát én álltam, lány lett, a fiamnál egyszer sem gyertyáztam, viszont peteérés előtti napon és aznap is együtt voltunk.
2011. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi kb 2 naponta voltunk együtt a párommal és mind a kettő alkalommal kislány lett. Így az én tanácsom a 2 naponkénti szex. Na de lehet mi nem is tudunk mást, bárhogyan csinálnánk is :) Majd a harmadiknál kiderül.
2011. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van öblögetős módszer, ecet/szódabikarbóna, savas/lúgos pH.
2012. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!