Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik babakocsi jobb újszülöt...

Melyik babakocsi jobb újszülött kortól? Graco quattro tour deluxe vagy Graco mirage? (Kicsit bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Illetve a Graco mirage és a mirage plus között mi a különbség?

Véleményeket, tapasztalatokat várok! Köszönöm!


2011. okt. 21. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kocsi vásárlás előtt állunk. A fiamnak Graco quattro tour deluxe kocsija volt. Nagyon szerettem, mert könnyű volt irányítani, jó volt a sok tartozék is. A mózeskosarat és a bázistalpat sokat használtuk. Amiért eladtam(a fiam félévig használta) az a súlya(nem BKV-ra való) és az, hogy a kocsi hatalmas(még csukva is). Több volt az előnye, és most megint elgondolkodtam ezen a márkán. Szerintem megint ezt veszünk, mert tartja az árát. 2éve 40.000-ért adtam el, most is annyi:-) Aztán majd veszek megint egy könnyű sportkocsit.
2011. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Graco párti vagyok,azon belül is a Quattro Tour a "szerelem".Mi újonnan vettük,nagyon jó választásnak bizonyult.Igaz,hogy nehéz,és nagy,de én kocsival járok-kombival-,így ez számomra nem hátrány.Reméljük hamarosan érkezik a másik baba is,őt is kiszolgálja majd(2 évig használta a fiunk,mégis olyan,mintha új lenne).
2011. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Graco Mirage van és nagyon szeretem. Kislányom újszülött korától használjuk máig is(20 hós). Semmi baj vele. Nagyon könnyű irányítani, egy mozdulattal összecsukható, a hordozóját nagyon szerettem, könnyű volt bekötni az autóba is. A babakocsi a mai napig "működik", nem lóg a kereke, nem akar kiesni meg ilyenek. Én nem bántam meg idáig a megvételét.:-)
2011. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Quattro Tour Deluxe van nekünk most éppen becsomagolva várja a tesót.

Imádtuk, nagyon ki volt használva és gyönyörű állapotban tudtam eltenni. Tényleg nagy, még összecsukva is, de nekünk ez volt gond, mert kertes házban lakunk, nagy beépített teraszunk van, ahol elfért és kombi autónk, így a szállítás sem volt gond.

Nem városban élünk, így tömegközlekedési gond sem volt.

Szerettem a nagy csomagtartóját, a fordítható tetejét, szerettem az isofixes talpat is.

Ami kicsit negatívum, hogy a hordozója kimondottan nehéz. Még magában, nem hogy gyerekkel.

De mindenesetre jó szívvel ajánlom.

2011. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!