Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kellene megjönnie...

Mikor kellene megjönnie szülés után?

Figyelt kérdés

Július 15-én született a lányunk császárral. Utána 2-3 hétig volt vérzés, majd szép lassan abbamaradt. Azóta nem is jelentkezett semmi.

6 hetesen a lányom abbahagyta a szopást, így egészen múlthétig fejtem neki, ugyanis akkor elapadt teljesen.


Egyik ismerős anyuka azt mondta, hogy szülés után már min. 2 hónappal már megkel, hogy jöjjön újra.

Semmilyen fogamzásgátlót nem szedek és más gyógyszert sem, csak vitaminokat és terhes sem lehetek.


2011. okt. 24. 08:46
 1/2 Disi ***** válasza:
Butaságot mondott az ismerősöd, nincs olyan hogy kell. Az én dokim azt mondta, hogy minden normális, ha megjön az is, ha nem az is.
2011. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a múlt héten még volt tejed, akkor az is lehet, hogy még 2 hónapig nem jön meg!

Majd ha nem jön meg 3-4 hónapig, akkor már érdemes elmenni dokihoz, addig meg örülj, hogy megúszod! :)

2011. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!