Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg előny a pocak vizsgán?...

Tényleg előny a pocak vizsgán? (jogsi)

Figyelt kérdés

Már túl vagyok a KRESZ-en, ma csinálom az elsősegélyt. A KRESZ nagyon jól sikerült, de egy picit tartok az elsősegélytől. Mindenki azt mondja, hogy ne féljek, úgyis átengednek, mert kismama vagyok. Tényleg van valamennyi előnyöm?? Készültem rá, nem akarok ebből előnyt, mert nem lenne tisztességes, csak egy kérdés.:)

A vezetéstől nem félek, nagyon várom már, sőt vezettem is már nem egyszer, de arra is mindenki ezt mondja, hogy nem kell félnem, mert úgyis átengednek..

Szerintetek??


2011. okt. 25. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

dehogy :-DDDD


simán megvágnak ha nem tudsz vezetni vagy hibázol


én 7 hónaposan mentem anno forgalmira és nem volt elnéző velem a vizsgabiztos


régebben ha lejattoltál akkor simán átengedek

de ezt ma már nem merik a vizsgabiztosok miután sok panasz volt rájuk és aki zsebbe kapott azt kivágták

2011. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ha áthajtasz egy piros lámpán, az pont annyira piros lámpa nagy pocakkal, mint kicsivel.

Valójában minden hibáért bukás jár azonnal, egyszer felolvasta az oktatóm a hibalistát és kérdeztem, mi az amiért nem bukás jár, hát olyan hibát nem igen tudsz elkövetni.


Nem tudom milyen most az elsősegély vizsga, amikor én csináltam valójában semmiség volt. Pulzusnézés, lélegeztetés, kötözések. És elnézőek voltak mindenkivel, elmagyarázták mit csinálsz rosszul, rengeteget tanultam a vizsgán egyébként és senkit nem buktattak meg, hiszen tudták, nem mentősnek készülsz és valószínűleg soha az életben nem használod az ott tanultakat.

Na de egy embert elküldtek, mikor fel kellett pócolni valaki lábát, és szóltak, fel kell rakni, aztán mondták neki,egy székre, ha van kéznél és a teremben volt,aztán megkérték határozottan, hogy legyenszíves fogjon már egy széket és tegye fel a sérült lábát és az illető fogott egy görgősszéket, akkor mondták neki, ennyire antitálentummal nem találkoztak még, menjen haza és gondolja végig melyik széket kéne az illető lába alá tenni, ami megfelel ennek a célnak.

De kapott ő is sok esélyt.

2011. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is ezt magyaráztam mindenkinek, de hát ők belém akarják magyarázni, hogy "úgyis lesz előnyöm..."

Mondjuk elsősegélyen max annyi lesz, szerintem, hogy nem kell a földön mászkálnom négykézláb...

2011. okt. 25. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősegélyen talán, de nem kell rájátszani, mert az visszatetsző. Bár látom, nem is akarsz
2011. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát engem nagy pocakkal is úgy megvágtak, mint a fene :D

Azóta sincs jogsim, mert nem sokkal utána megszületett a fiam, és nem volt se időm, se felesleges pénzem erre (meg tegyük hozzá, hogy baromi lusta is vagyok, ha erre négy év alatt nem tudtam még mindig sort keríteni).

2011. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sikerült a vizsgám, de nem a pocak miatt:) Annyi kedvezményem volt, hogy nem kellett a földön másznom:)

Nő volt a vizsgabiztos, elmesélte röviden a terhességét, a többiek akik meg kihúzták a tételt, mind megköszönték kint, hogy "lefoglaltam" így gyorsan megbeszélték, hogy kinek mit kell mondania:))

2011. okt. 25. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!