Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon hagynád 1 éves alvó...

Otthon hagynád 1 éves alvó babádat max.10 percre, amíg a nagyért elszaladsz az oviba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 19:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
NEM!
2011. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%

Nem, 1 percre sem hagynám ott, akkor sem, ha a szomszéd ház lenne az ovi.


Ezer ilyen kérdés van, és mindig összecsapnak itt az anyukák. Pl a kertesházasok kimennek füvet nyírni, amíg alszik gyerek, és nem értik meg, hogy a panelos meg miért nem megy le addig a boltba, míg alszik a gyerek fent.

2011. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%

Nem hagynám ott!Mi van ha útközbe történik veled valami?

Senki nem tudja hogy egy kisgyerek meg egyedül van otthon.

2011. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%
Nem.Eszembe nem jutna. Soha nem hagytam otthon egyedül még akkor sem, ha tudom, hogy nem kel fel éppen abban az időben. Bármi lehet otthon is.
2011. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%

Bár nincs gyerekem, így is biztos vagyok abban, hogy 5 percre sem hagynám otthon egyedül.Bármi történhet, a "csak 10 percre szaladok el"-ből lehet akár fél, 1 óra is, ha a városban dugó, baleset történik, egyszóval bármi közbejöhet.

De akkor sem hagynám magára, ha az ovóda egy utcával odébb van.

2011. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%
Nem hagynám egy percre sem egyedül a lakásban! Inkább óvatosan felöltöztetném és betenném a kocsiba és mennénk együtt! Vagy szólnék valakinek(még ha alszik is) legyen addig mellette!
2011. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
óvoda*
2011. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Bármi történhet. ki-leesik az ágyról. Csőtörés. Elektromos zárlat. Betörés.

Vagy egyszerűen felébred és nem talál, nem jelensz meg a sírásra, maradandó nyomokat hagyhat a kis lelkén.

Inkább áthívnám a szomszédasszonyt.

Vagy még azt is bekockáztatnám, hogy finoman felébresztem, vagy csak beteszem a kocsiba és magammal viszem.

2011. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%
Kizárt dolog. 1 éveset meg pláne nem, mert ő mászik/jár stb., hol kötne ki mire hazaérek? Az hogy alszik mikor elmész, nem jelent semmit. Sajnos van egy ismerősöm aki csak pár percre ugrott el otthonról, a kislánya már nem él. Igaz ő 6 éves volt, és az ablakon esett ki, de bármi történhet egy 1 évessel is. Miért nem kötöd egybe a sétával a hazahozást, közben is alhat a baba.
2011. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
68%

Na, úgy látom én leszek az első megkövezni való válaszoló.

Nálunk a ház aljában van egy kisbolt, oda már egy párszor leszaladtam, míg aludt a pici. Nem éreztem úgy, hogy közben rám esne egy zongora vagy felrobbanna a ház.

Ez szerintem semmivel se rosszabb, mint a fűnyírós példa. Vagy ennyi erővel zuhanyozni se menjünk addig, vagy ne álljunk neki főzni se, míg alszik a bébi, mert "bármi történhet"...

Biztos lesz, akitől meg fogom kapni, hogy micsoda felelőtlen "szaranya" vagyok, de vállalom.

2011. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!