Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik az az ideális kor,...

Melyik az az ideális kor, amikor lehet 1 fiatal párnak gyereke?

Figyelt kérdés
Utolsó kérdésem és csak kíváncsiságból kérdezem meg.
2011. nov. 2. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem vagyunk egyformak, meghozza nagyon nem, igy nincs olyan, hogy idealis.

Biologiailag noknel elvileg 20-25 eves kor kornyeken a legjobb az elso gyermeket vallalni.


De te is tudod jol, hogy mindenkinek masok az igenyei es a korral is valtozik az eletmod.

40 evvel ezelott szinte minden no babazott mar 20 evesen, most ez mar furcsanak szamit szinte, kevesen vallalnak ilyen koran babat, altalaban ilyenkor meg javaban tanulnak.

Tobben vallalnak az egyetem-foiskola es 1-2 ledolgozott ev utan babat 25 ev kornyeken.

Es szinten sokan vannak azok, akik tobbet szeretnenek dolgozni, tobb penzt keresni, visszafizetni a hiteles haz nagy reszet, stb, ezert 30 felett szulnek.

Es szinten sokan vannak olyanok, akik csak 35 evesen talalkoznak azzal a parral, akivel csaladot akarnak alapitani.


Ha a kapcsolat hosszat kerdezed, akkor azt meg nehezebb kitalalni.

Ha nagy az egyetertes es megtalalja a zsak a foltjat, egyutt is elnek szinte az elejetol, akkor 1-2 evnyi kapcsolat utan sem korai vallalni. De az ismeroseim kozott is vannak olyanok, akik mar 6-8 eve egyutt vannak, de olyan semmilyen a kapcsolat, meg ossze sem mertek koltozni, mert felnek, hogy akkor max egy evig fogjak egyutt birni. Nem biztos, hogyha ebbe a kapcsolatba szuletne hirtelen baba, akkor az olyan nagy boldogsag lenne, pedig mar regen egyutt vannak.

Ez a kapcsolat milyensegetol fugg.


Nyilvan az sem rossz, ha a hatter megvan.

2011. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem a kor számít hanem hogy fejben legyetek érettek rá mindketten. Nekünk az első becsúszott 23-ak voltunk akkor még nagyon gyerekek ha visszagondolok. Megtartottuk imádjuk, de nagyon nagy változás volt úgy hogy nem voltunk rá felkészülve. A második most egy hónapos 29 évesek vagyunk sokkal sokkal érettebbek, (igaz tapasztaltabbak is) de ő már tervezett bébi.
2011. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2 válaszóló,igy értem.Én 18 leszek barátnőm 15 lesz éretek vagyunk korunknál,nem lenne jó ha most válalnánk gyereket.Pedig jó lenne,de később jó lesz.
2011. nov. 2. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj! Ti még gyerekek vagytok!

23 évesen szültem az elsőt. Férjnél voltam már és lakásunk is volt, és fősulis voltam. Mégis féltem, hogy fogom megoldani a babával járó dolgokat. Azóta már iskolás és nagyon okos. Meg szép is. :)

2011. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Előző azt is leirtam,hogy most nem szeretnénk gyereket.Csak pár év múlva.
2011. nov. 2. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen hogy ideális kor. Tól-ig talán. 20-40ig az első gyerekre ,de ez sem szentírás,mindenkinek az adott élethelyzete ,felfogása számít.
2011. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!