Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dombóvári kórház szülészete...

Dombóvári kórház szülészete milyen és melyik a legjobb doki?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 22:05
 1/3 anonim válasza:

Egy rakás fos az egész kórház... sztem.

Nekem nem volt ott ügyem, de ismerősöktől tudom, h a Lakatos doki volt, hogy rossz időpontra írta ki a babát, ezért előbb is indította meg a szülést mesterségesen, mindemellett olykor ő sincs tisztában vele, h mit kell tenni, inkább a beteget kérdi, h most mi legyen... Úgy tudom, piál is... Szal őt ne válaszd!

De többiről sem hallani nagyon pozítavat.

Ha teheted inkább máshova menj!

2009. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
NE MENJ ODA!!...az egész kórház egy nagy ......rakás
2010. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Fel vagyok háborodva azon hogy emberek hallomás során szerzett infókatle mernek írni!Én kikérem magamnak a Lakatos doktor nevében a fent elhangzottakat!

Nála megfontoltabb, aranyosabb szülészt nem ismerek! És ezt elhiheted, mert műtősnőként dolgoztam ott!

És mi az hogy piál?

Ez hazugság!

Nincs senkinek joga ilyeneket írni senkiről!Amúgy az hogy egy orvos kikéri a beteg véleményét, az nem tudatlanságra utal. Tájékoztat, majd a döntés a kismamáé. EZ A DOLGA!!!

2010. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!