Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Tgyás lejáratáról küldenek...

Alaszka kérdése:

A Tgyás lejáratáról küldenek papírt, hogy igényeljem meg a Gyed-et? Vagy attól hogy még nem járt le a Tgyás, már igényelhetem a Gyedet, hogy ne fussak ki az időből?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban jár le.
2011. nov. 4. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem küldenek semmit, lejár és nem utalnak tovább. Neked kell időben intézkedni. Ha jövő hónapban jár le, akkor már nyugodtan intézheted, és így jó eséllyel folyamatos lesz a kifizetés. Mármint az esedékesség idején már meg fogod kapni a pénzt. Jobb előbb intézni, mint később.
2011. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a munkahelyem utalta /tesco/ ők kiküldték maguktól az igénylőlapot 1 hónappal előbb.
2011. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd el intézni! Van ugyanis átfutási idő...
2011. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!