Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nagy a fülbevaló "rudja"le...

Ha nagy a fülbevaló "rudja"le lehet belöle csipni? Mindenki így járt ezzel?

Figyelt kérdés
Kislányomnak ma lövettem ki a fülét.És a "rúd" ami bent van a fülébe túlságosan hosszú nagyon kilog elől.Félek hogy elakad valamibe.A hátsó része nem pillangó alaku ,igaz akkor meg bökné a fejecskéjét,hanem kup alaku így nem megy beljebb a "rud".Le lehet ez csípni fogoval?
2011. nov. 4. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert te otthon nem vehed ki ezt a fülbevalót. Ha jól tudom, x napig bent kell lenni. Esetleg menj vissza, ahol csináltattad, hogy nincs-e kisebb vagy más fazon, ők legalább "sterilen" piszkálják.
2011. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a lányomnak nem vettem stiftes fülbe valót, hanem [link]

ilyet, az ékszerész szerint ez nem nyomja a fejét ha az oldalára fordul, felfekszik szépen a cimpára.


Az a baj, hogy ha te otthon visszacsíped, akkor éles lesz a vége, és az tényleg felsértheti a picit.

2011. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jajj nagyon szép,mi is hasonlóra gondoltunk majd a csere után.De ezt nem tudták blöni kozmetikusnál.:(
2011. nov. 5. 07:27
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem lövettem még ki a lányom fülét, de az enyémet piszkálta a pöcök, elvittem ékszerészhez és megcsinálta valami potom pénzért. a leeső aranyat persze megtartotta a kis hamis.
2011. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!