Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen elektromos mellszívót...

Milyen elektromos mellszívót vegyek?

Figyelt kérdés
Melyik típust ajánlanátok és miért, kb. mennyibe kerül? Megéri megvenni, vagy a kézi is jó?
2011. nov. 7. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak kézi volt de nem ért sokat. Sok kismamát ismertem akik különféle gépekkel küszködtek, de egyiktől se voltak elájulva. Én úgy vagyok vele, hogy akinek van teje az egy 3dl-es poharat is lazán televág, akinek meg nincs annak meg mindegy milyen gépet vesz nem lesz több teje.
2011. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én pont azért vennék, mert nincs sok, és küzdök, hogy több legyen. Akkor ezek szerint nem sokat ér a fejés,hogy szaporítsam a tejcsit?
2011. nov. 7. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vitatkoznék az előttem szólóval. Nekem soha nem volt vészesen sok, de - ellentétben a kézivel, amivel nagy kínszenvedés árán jött le 10-20 ml - elektromossal 100-150 ml-eket simán lefejtem. Különösen azért volt jó, mert a babám korababa volt, eleinte nem szoptathattam, viszont amikor 5 hét után hazavihettük, még mindig volt tejcsi. Ja, és soha nem gyulladt, csomósodott be a mellem. Nekem a medela mini electricet ajánlották - nagyon be is vált.
2011. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kérdést olvastam már a mellszívókról.

Legtöbben a Medelát ajánlották. Kézit és gépit is.

2011. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
medela swing,az ára húzós,újként olyan 40ezer körül van,viszont használtan 15-25ért már lehet találni.Én is vitatkoznék a nem lesz több tejed tőle állítással...Én sem tudtam 3deciket fejni egyszerre,de míg kevés volt,addig is nyüstöltem szopi után a mellemet vele,először 10-20 ml jött le,majd végül már 50-60 egy-egy szopi után,úgy,h a babám is kezdett szépen lassan jól lakni vele,mármint mellből,nem kellett pótolni..Igazából én 4 hónapig használtam,de nekem nagyon megérte.
2011. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Medela volt, nagyon bevált. Szívesen ajánlom, szerintem ebben nem csalódsz.
2011. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!