Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szolnoki anyukák! Ajánlanátok...

Szolnoki anyukák! Ajánlanátok nekem nem túl drága uh-val rendelkező nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Lehetőleg elérhetőséggel, árral!
2011. nov. 7. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mind ugyanannyit kér. Én dr Jakab-hoz járok, 9000ft egy vizsgálat+Uh.És általában még képet is kapunk a piciről.
2011. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én Erdődihez járok. Vizsgálat+uh(2képpel) 2000 párszáz forint. Nagyon olcsó, nagyon rendes doki. A Rozmaring úton rendel, nem kell időpontot kérni, hanem sorszámos rendszer van. Hétfőn és csütörtökön rendel és ha jól tudom még szombaton is.

Reggel 8tól rendel, előtte kiteszi a sorszámokat, huszon vmennyit, de pillanatok alatt elkapkodják, úgyhogy 7kor már célszerű ott lenni:)

2011. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!

Kedves utolsó! Hallottam már Erdődiről, sokan dícsérik. Még sosem voltam nála, így is mehetek ? Nem tudom, hogy terhes vagyok e vagy miért késik már 2 hete. Szerinted ki tudja deríteni?

2011. nov. 7. 20:58
 4/6 A kérdező kommentje:
És még elmondanád kérlek, merre van a rozmaring út?
2011. nov. 7. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szerzel sorszámot persze hogy mehetsz:) tudod hol van a tüdőkórház? Menni kell kicsit feljebb, és a szembe lévő oldalban lesz egy posta. Abba az utcába kell bemenned és jobbkéz felöl nagyjából az utca közepén van a rendelője. Bocsi, nem tudom jobban elmagyarázni:D
2011. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hol van, köszönöm szépen!!
2011. nov. 7. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!