Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe került az AFP vizsgál...

Mennyibe került az AFP vizsgálatotok? És hol csináltattátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ingyen van és azt SZTK-ban csinálják ahová beutalót kapsz az orvosodtól.
2011. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semennyibe, a kórházban csinálták (terhes gondozóban), ahol dolgozott a dokim, és ahol később szültem.
2011. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyibe? Semennyibe.


Ha már fizetsz valamiért magánban, akkor ne az afp-t. Végig minden eredményem jó lett, az afp katasztrofálisan alacsony (0.46, ha jól emlékszem, de ekörül az biztos) Mehettem genetikai vizsgálatra, magzatvízvételt nem kértem, de ott nem is javasolták. Született egy makk egészséges gyerekem.

De a frászt azt rám hozták rendesen.


Ha valamit kérsz, akkor a kombinált, vagy integrált teszteket végeztesd el. Sokkal megbízhatóbbak

2011. nov. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha magán intézményben van a terhesgondozás, akkor minden vérvétel fizetős, így az AFP is.

Bp-en ilyen pl. a G1 intézet, vagy el lehet menni az Istenhegyi klinikára is, ott 1 órán belül meg van az AFP eredmény, én az utóbbira megyek, ott voltam kombinált teszten is, nekem pont a dec.19-ei héten kell levetetnem, nem akarom, hogy a feledékeny dokim miatt lecsússzak róla.

Nekem az Istenhegyin a Hepetitis B-vel együtt 8000 lesz.

De sztk-san tényleg ingyenes, csak ott általában 2-3 hét múlva van eredmény (De végül is mindegy, mert az Istenhegyin is elmondták, hogy egyáltalán nem megbízható az AFP eredmény!).

2011. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem, akkor bocsánat. Nekem nem kellett heteket várnom, pár nap múlva meg volt az eredményt. (sztk rendelésen)

A többi tanács viszont él.

2011. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ingyenes

Sztk-ban voltam a vérvételen.

2011. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 29. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!