Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Müller, Dm, Rossmann. Hol...

Müller, Dm, Rossmann. Hol vesztek pelenkát, és babás dolgokat a gyereknek? Melyik üzlet a legjobb, és miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a DM-t szeretem. Gyűjthetek pontokat normális kereteken belül, míg ez a Rossmannról cseppet se tudom elmondani. Ezeket a pontokat betudom váltani kuponokra, ami nem rossz, főleg nálunk, mert minden hónapban van valakinek vagy szülinapja vagy névnapja. Plusz idén volt ez a babakupon füzet, amit ki váltottam és pluszban postán kaptam is egyet ajándékképpen.

Én szeretem a termékeit, bármiről lenne szó. Nem csak a baba kategóriában. Legtöbbször saját márkásat veszek. Nem mintha nem vehetném meg (nem futna arra) a márkásabbat, de minek?! Néha a DM márkás ezerszer jobb.

Kedves a kiszolgálás és ott még egyik biztonsági őr sem próbált a seggembe belemászni. Ezt viszont a Rossmann-ról nem tudom elmondani. Oda kb. annyiért megyek be, hogy vegyek havonta 5 csomag törlőt, ami az olajozáshoz kell.


Müller van nálunk, de nem vagyok oda érte. Kb. másfél év alatt - mióta itt lakunk Mo-n - azt hiszem 3× voltunk. Többet nem is óhajtok menni. Nekem teljesen unszimpatikus. :|

2011. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szintén dm,és szintén a fent leírt okok miatt.a pelenkán rengeteget spórolok a 25 százalékos kuponnal.a bababónuszba is regisztráltam,onnan is kaptam vásárlás végösszegi 15 százalékos kuponokat.ezt mindig együtt váltottam be 25 százalékossal,így 40 százalékkal olcsóbban tudtam venni a pelenkát.
2011. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én is Dm-re szavazok. pedig eleinte Rossmannba jártam. a Dm-ben jobb a pelenka, tápszer, babamotyók (fogkefe, kanál...) és olcsóbb is főleg az említett pontgyűjtögetéssel. a Rossmannban egyedül a bébiétel volt jobb.


a Müllert nem ismerem, de jókat hallottam róla.

2011. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is DM párti vagyok, az első válaszoló tökéletesen leírta, hogy miért. :)
2011. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én Dmbe is és Rossmannba is járok.Pelenkát általában a Dmben veszem,szintén kuponnal.
2011. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a DM fun-clubhoz!:) Nagyon klasszak a kuponos akciók, főleg, ha bababónuszod és DM-kártyád is van. Így én sokszor több kedvezmény beváltásával olcsóbban veszem meg pl a gyerek pelenkáját, mint a "legolcsóbb" hipermarketben "akciauchan":)) Viszont nekem a Müller is nagy kedvenc, a saját márkájú termékeik (Bebivita) jó minőségűek és meglepően olcsók. Rossmannba nagyon ritkán megyek, de ott csak az épp akcióban lévő termékeket érdemes venni.
2011. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is belépek a klubba. DM-ben veszek szinte mindent a gyerkőcöknek: pelenka, popsitörlő, fogkefe, fogkrém, babakaja, tejpép, ... stb.

Rossmant én sem szeretem.

Müllerbe is rendszeresen járunk, de ott csak papírzsepi veszek é wc papírt, mert a saját márkás 4 rétegűjük zsepiben 300 db 595 Ft, a wc papír pedig 10 tekercs 895. Ezek a DM-ben drágábbak, sőt, ott nem is láttam még 4 rétegűt.

2011. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább a rossmann. A DM-es kuponok közül is a popsitörlőt használom csak.Pelusból a Lidl-s vált be,meg a rossmann-os,de a Lidl-s jobb árban.
2011. dec. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is a DM-be járok,ha gyüjtöm a pontokat nagyon jó kuponokat,kedvezményeket kapok.
2011. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
DM-ben veszek szinte mindent, a kuponok miatt. A Rossmann szerintem drágább, és ott nem gyűlnek a pontok, és ha beváltom, akkor nem kapok újakat, pedig akkor is adhatnának. Müller nincs a közelünkben, de 3% nem sok szerintem.
2011. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!