Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 8. hetben vagyok, eddig...

A 8. hetben vagyok, eddig sürün volt hanyingerem ez most elmult, ritkan fordul csak elö. Felek h ez valami rossz jele. Faradt vagyok a mellem is feszül, verzesem nem volt. Elevitet szedek 3 hete, lehet h amiatt nincs hanyinger? Valakinel hasonlo?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem kell aggódni, nincs semmi gond, ha nem volt vérzésed. Örülj, h már elmúlt a hányingered :) Mondjuk nekem nem is volt egyáltalán semmi ilyesmi, a tesztet is azért csináltam csak anno meg, m hirtelen nőtt a cicim látványosan, feszült is, érzékeny is volt, na meg persze nem jött meg :P Elevitet én nem szedtem/szedek, de elképzelhető, h attól nincs hányingered.

Boldog babavárást, és nem kell izgulni, minden rendben van :D

Üdv: 36+3 hetes kismama

2009. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne izgulj,nekem is volt ilyen,hogy 1-2 napra elmúlt,aztán duplán kaptam vissza.Majd 9,5 hetesen elkezdtem hányni,néha még mindig előfordul.Én eleinte az Elevitet nem tudtam reggel bevenni,mert felfordult a gyomrom tőle.Szerintem ne izgulj,amíg nem vérzel,nincs gond.
2009. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,nekem egyáltalán nem volt hányingerem,sőt a mellfeszülésen kívül csak azért csináltam tesztet,mert 2hete nem jött meg.És szinte végig tünet mentes voltam,az elején(6hetesen derült ki)volt némi has szurka,de az sem volt vészes.A krónikus fáradság,aluszékonyság viszont engem sem került el.Boldog babavárást.
2009. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok :) Boldog babavárást nektek is:)
2009. máj. 25. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem inkább örülj neki, hogy jól vagy. sok anyuka, az egész terhességét végig kínlódja e miatt. nem jelent semmi rosszat, hogy nincs hányingered. különben meg még lehet, hogy lesz.....
2009. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!