Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Mia cime annak a számnak, ami a Csizmás, a kandúr cimű filmbe meg, akkor, amikor a vége felé táncolnak?

2012. jan. 13. 17:08  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

bocsi, a rossz kategóriáért

# 1/2Időpont 2012. jan. 13. 17:09 Privát üzenet

https://www.youtube.com/watch?v=fHGKG9dyTKI&feature=player_d..

én ezt nagyon szeretem!:)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2014. szept. 6. 21:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan anyuka akit két kisgyerekkel otthagyott a férje/párja? Miért? És aztán mi lett a vége?
A Nuk cuminak miért "csapott" a vége?
Lehet hibáztunk. Akkor most vége mindennek?
Horvátországba mennénk nyaralni majdnem 2 éves gyerkőccel, július vége, augusztus eleje körül. Valahová közelre mindenképpen, Isztria, Kvarner-öböl, esetleg Krk. Ötletek?...
T. Gyás kérdés. Járt így v. ki? Mi lett a "vége"? Mi tévő legyek most? Bosszant a dolog, mert jogosult vagyok, de mégsem.
Tapsi rejtvényújságra van előfizetése itt valakinek a gyermekének? Melyik napon kézbesítik, hó elején vagy vége felé?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!