Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 8-9 hó körüli kisbabával...

Egy 8-9 hó körüli kisbabával nem ajánlott külföldre menni nyaralni?

Figyelt kérdés
...mert én mennék, a párom viszont azt mondja, hogy kicsi még hozzá a kisfiúnk! Gyerekbarát helyre (pl. Olaszországra vagy Horvátországra) gondoltam. Ti mit gondoltok erről?
2009. máj. 27. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
én csak a saját elkébzelésemet tudom leirni,szerintem nyugodtan mehetek külföldre csak minden olyan dolgot vigyetek ami kelhet gyogyszer,játékok,nap eleni védele,és szerintem nem lessz semi gond.Én isszeretnék elmenniaz akkor 10honapos fiamal juliusban horvátországba és ennek csak anyagi akadája lehet,de ez más tészta!Én mennék,megyek ha összejön!
2009. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 13 hónapos, mi is Horvátországba szerettünk volna menni, de meggondoltuk magunkat. Ott biztos jól érezné magát, de félünk, hogy az utat (kocsival kb. 8 óra lenne) nem viselné jól... Mivel már tud járni, nem nagyon ül meg az autósülésben 30 percnél tovább nyugodtan... Bele se merek gondolni, hogy érezné magát a hosszú úton... :-( Így marad a belföldi nyaralás :-)
2009. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6.5 hós babával mentünk,ráadásul a gép Bécsből indult(majd 3 óra volt autóval),a repülőút 5 óra volt,és semmi gondot nem jelentett neki.Sztem nyugodtan induljatok el vele.Jó utat!
2009. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsö vagyk,az utazást jo ha estére tudjátok idöziteni akkor tud aludni és nincs olyan meleg semk a kocsiba.
2009. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Akkor elkezdem befűzni apát! ;-) Az esti utazás külön jó ötlet!
2009. máj. 27. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:

6 hós babával mentünk Horvátországba, nagyon jól éreztük magunkat!

Nem cukorból van az a gyerek!

2009. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!