Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Találkoztatok már olyannal,...

Találkoztatok már olyannal, hogy kisgyerek egyik arca nagyobb, mint a másik? Legalábbis én úgy látom, hogy az egyik, mintha megnagyobbodott volna.

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, a mi családunkban is van ilyen, az unokatestvérem született úgy, hogy az egyik arca nagyobb volt, mint a másik, pici korában elég feltűnő volt a különbség, most már megnőtt és egy nagyon jóképű fiúvá cseperedett, alig észrevehető már ez az eltérés, csak aki tudja esetleg, az látja, úgyhogy aggodalomra semmi ok:))

2012. jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nálunk az utóbbi hetekben jelentkezett. Nem tudom,hogy mi lehet ez, amikor kicsi volt, nem volta ilyen.:(
2012. jan. 25. 08:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves 1. és diagnosztizálták nála a hemihypertrópiát? vagy csak ti látjátok és ennyi?
2012. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hemihypertrópia már baba vagy totyogós korban látszik?

nem okoz akkor neki semmilyen problémát?

2012. jan. 25. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

Már újszülött korától látható volt az eltérés a két arca között, kisiskolásként is jól látható volt a különbség, ma már lassan 20 éves és aki nem tudja, az észre sem veszi:)

Úgy tudom, hogy nem volt diagnosztizálva semmilyen betegség, a szüleit ez nem is igazán zavarta, amúgy makk egészséges, okos fiú, főiskolára jár és dolgozik is mellette:)

2012. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem. Kislányom 11 hónapos, nála diagnosztizálták, orvostól-orvosig járunk, vizsgálják.

Neki a bal karja vastagabb, mint a jobb.

Remélem nem lesz semmiféle baja!!!!!!!!

2012. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
újszülöttkorában már látható volt, így született.
2012. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!