Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha én már elküldtem a családi...

Ha én már elküldtem a családi adókedvezményes nyilatkozatokat az OEP-nek (letöltöttem internetről), akkor a ma postán kapott nyilatkozatokat nem kell beküldenem újból, ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Január közepén már beküldtem postán az OEP-nek a családi adókedvezményes nyilatkozatokat. Előtte telefonon beszéltem egy hölggyel, mert akkor még csak a 2011-es nyilatkozatok voltak fent a honlapjukon.

A munkatársuk azt mondta, hogy ne törődjek vele, egyszerűen töltsem ki azt, húzzam át felül a 2011-et és írjam át 2012-re és kész is, mert úgyis elfogadják.


Így már január közepén elküldtem nekik a papírokat, hogy a mostani, február eleji kifizetéseknél már benne legyen az összegben a kedvezmény is.


Viszont ma levélben megkaptam az általuk kiküldött üres nyilatkozatokat, hogy töltsem ki és küldjem vissza.


Ugye nem kell újból visszaküldenem, ha már egyszer megtettem.

Szerintetek ha felhívom őket telefonon, akkor tudnak tájékoztatást adni arról, hogy megkapták-e a papírokat és azt már a mostani kifizetésnél is figyelembe veszik-e?


2012. febr. 1. 19:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!