Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiviszitek szánkózni ilyen...

Kiviszitek szánkózni ilyen hidegben 2 év körüli gyermeteket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 07:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Kivittem 2 évesen is, nem lett baja, idén is kimegyünk (most már 4 éves). Lassan kezdünk is öltözködni.

Nálunk fene nagy hó esett az éjjel itt Pécsen :) Fel kell öltözni rendesen, fülét, torkát nagyon védeni, és persze sokat mozogni.

2012. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kivinném egy kicsit, tényleg, hogy lásson havat, de nincs hó. Ellenben a szél borzasztóan fúj. Zalaegerszeg
2012. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Itt van hó, de még az előzőből, nem a mostani beígért havazásból. Nálunk már többször esett az idei télen, a fiam imádja. Ma viszont nem megyünk ki, hatalmas a szél, a nagy kukát is felborította, a gyerek meg sem bírna állni...
2012. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi,mi is debreceniek vagyunk,esik a hó.ezen gondolkodtunk a férjemmel,én szivem szerint kivinném,ő nem.Mondjuk hideg van,lehet nem megyünk ma ki.Köszi a válaszokat!
2012. febr. 4. 09:21
 15/21 anonim ***** válasza:
Nálunk egesz ejjel esett es esik is!mi tuti h kimegyunk szankozni fel-3/4 orara!jol beoltozunk Apa is ittthon van ki nem hagyjuk ezt a jo mokat:)
2012. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egy kicsit én is kivinném, de nálunk sincs hó és idén itt sem volt még...
2012. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi is Debrecen mellett lakunk, itt nagyon fúj a szél, és szakad a hó, a szél már van ahol fél m-es buckákat hordott össze. Én is nagyon gondolkodok, hogy jó lenne kimenni, de lehet, hogy az egyévesemet nem viszem, csak a nagyot.
2012. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mi kivittük, 15 percre, élvezte nagyon, élete első szánkózása volt:)

Réteges öltözet, plusz betakarva a szánkón is.Most hogy esik, annyira nem vészes itt a hideg,de elég is volt ez a kis idő, du még megyünk szerintem ugyan ennyire.

2012. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mindjárt ébred és visszük ki. 2 éves és már ebéd elött is sétáltunk egy kicsit a hóesésben, imádja. Itt Pesten végre már 9 óra óta esik. :)
2012. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Holnap ebéd előtt kimegyünk hóemert építeni és hógolyózni a kertbe egy kicsit ebéd előtt.3 éves a lányunk.Bp.mellet lakunk kb.10 cm-es hó simán van már.
2012. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!