Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most egyedülállónak számítok...

Most egyedülállónak számítok vagy élettársi kapcsolat ez már?

Figyelt kérdés

Párommal gyerekünk lesz, együtt élünk,lakcímkártyán ugyan az a cím,de nem vagyunk házasok.

Akkor most melyik?


2009. jún. 1. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem számítasz egyedülállónak.
2009. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Párommal lassan 3 éve lakunk együtt, szóval lakcímkártyán is megegyezik a cím, nem vagyunk házasok, van egy kisfiunk, most várjuk a másodikat, de nem vagyunk bejegyezve, mint élettársak (mert már van ilyen is). Szerencsére a csalási pótlékot is úgy kapom, mintha egyedülálló lennék (nemsokkal több, de azért valami). Attól, h egy lakcímen van egy férfi és egynő, ki mondja meg, h együtt is vannak? Úgyértem nem köthetnek bele, mert nincs papír, tehát egyedülállónak számítasz, úgy is töltsd ki a papírokat.
2009. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi sem vagyunk házasok,most várjuk a babát,albérletben lakunk,de ide nem vagyunk bejelentve,az állandó lakcimünk különbözik. Én nem kockáztatok 1-2 ezer ft miatt, pedig mi még egy lakásba se vagyunk bejelentve,nekem tényleg olyan,mintha egyedülálló lennék,a szüleimhez vagyok bejelentve.

De ha valaki konkrét példát irna,hogy meg lehet oldani,nem néznek utána,hogy valóban egyedül vagyok-e,akkor én is igy kérem :)

2009. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem néznek utána, én már 11 hónapja úgy kapom mint egyedülálló anya.
2009. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

azért marhára tudok gratulálni azoknak, akik sz.aros 1000 forint miatt csalnak, így aztán aki valóban egyedülálló, azoknak nem jut elég támogatás. Próbálnátok meg annyiból megélni, mint aki tényleg az. Gratulálok az ilyen gerinctelen embereknek.


egy egyedülálló anyuka

2009. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Utolsónak: Az az ezer forint is számít, amikor a hónap végén nem tudsz pl pelenkát venni, mert elszámoltad magad, vagy váratlan kiadások lépnek fel. Amúgy meg nem kéne egyes embereket le gerinctelenítened, míg nem tudod a hátterüket. Én pl. 60 Ft kapok családival együtt, a párom 70 ezret, hiába van diplomája!, közben albérletben lakunk, 80 ezer máris másnál landol. Na akkor most mi van? Kicsit gondolkozz már el magadon, mielőtt másokat lehurrogsz!!!!!!!!!
2009. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Már meg ne haragudj, de próbálj már meg megélni akkor havi 43 ezer forintból, jó? Igenis gerinctelen az, aki úgy vesz igénybe valamit, hogy nem jogosult rá, míg azoknak, akik több támogatásra szorulnának, nem jut, pont az ilyenek miatt.

Nekem mondod mennyit számít 1000 forint? Hidd el, én azt nagyon jól tudom. De felháborító, amikor valaki arra blazírozik, hogy úgysem bukik le, és egy olyan helyzetet vall magáénak, aminek amúgy örül, hogy nincs benne. Aki papíron egyedülálló, az legyen kedves dobja ki az élettársát és éljen meg egyedül, ha már volt pofája leírni, hogy nincs se férje, se élettársa, vagy pedig ne vegyen igénybe ilyen támogatást, mert egyszerűen és pofátlan módon HAZUDIK! Ez fogja majd a gyerekét igazmondásra tanítani??? És vajon ez miben jobb azoknál az egyedeknél, akiket oly gyakran szidnak ezen a fórumon, hogy minden segélyt felvesznek és abból élnek? Ugyan ezt csináljátok ti is csak kicsiben. Nézzetek már magatokba légyszi!

2009. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy gondolom nem kellene ezen senkinek sem veszekednie,sajnos nagyon sokan kevés pénzből neveljük a gyermekeinket ,csalni sem szabadna de sokszor elhihetitek akik párként nevelik a gyermekeiket még rászorultabb helyzetben vannak mint egyedülállóként!Én havi 38000-et kapok a férjem tanuló még /Főiskola/ a családit nem ugy kapom mint egyedülálló /Pedig ugy járna/De nem háborgok :)Hál Istennek csodálatos szüleink vannak akik segitenek nekünk !Mindenkinek boldog babázást!8 hónapos kiscsajszi anyukája
2009. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

Figyelj már te egyedülálló,aki másokat lehurrogsz és csalónak nevezel! Itt sajnáltatod magad,hogy 43 ezerböl élsz,de internetre meg számitógépre tellik???!!!

Inkább költenéd azt a pénzt a gyerekeidre!!!

2009. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Khmm, én nem látom úgy, hogy sajnáltatnám magam. Ahhoz meg semmi közöd, hogy miből fizetem a netet, a számítógépem meg ne irigyeld, amit úgy selejteztek ki és gyakorlatilag hozzámvágták egy iskolában, hogy vigyem. Szóval asszem ezt nem kéne tőlem sajnálni. Amúgy azért nem tudtál szerintem még leakadni a témáról, mert egyszerűen fáj az igazság.
2009. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!