Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák milyen a mostani...

Anyukák milyen a mostani évetek? Másnak is ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
én olyan szomorú vagyok alig élünk meg .munkát nem kapok még csak 40 helyre adtam be az önéletrajzom és semmi.a kicsit nem veszik fel az oviba mert nincs hely,kerületen kívül meg olyan gyorsan utasítanak el,hogy na.olyan kilátástalannak érzem a helyzetünket.a nagyszülőkre nem számíthatunk dolgoznak.a férjemmel is szem.étkednek a munkahelyén de nem mer váltani.olyan elkeseredett vagyok.:(
2012. febr. 6. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk! :((


A férjemnek január közepén csődölt be a munkahelye, 40-50 helyre küldte az önéletrajzát, sehonnan még csak annyi sem, hogy kösz nem kellesz, vagy valami. 1 helyre behívták, most abban bízunk, hogy jelentkeznek, mert nagyon tetszett nekik.

2 gyerekünk van 4 éves és 1 éves. Gondolhatod. Jelenleg a végkielégítéséből élünk, de az sem tart örökké. :(


De én hiszem, hogy mindig a remény hal meg utoljára, és a lógatjuk az orrunkat, csak bevonzzuk a még rosszabbat! Úgyhogy igyekszem pozitívan hozzá állni, végülis a férjem diplomás, nagyon jó referenciákkal, úgyhogy előbb utóbb lesz valami, kár hogy az épp haldokló építőiparban dolgozik.

Most nagyon gondolkozunk, hogy külföldre megyünk, de 2 gyerekkel ez már nem olyan egyszerű.

Egyszerűen itthon nem látok semmi jövőt. :(

2012. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek tavaly csődölt be a cége, szintén építőipar.Nekünk a tavalyi év volt olyan, mint nektek most. Én most megyek vissza dolgozni, már látjuk az alagút végét, de az oviba való beszokás mindenkit megvisel.

Tarts ki, biztos lesz valami munka, és megoldódik a helyzet! Nem szabad feladni!

2012. febr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagy egyedül!! Sokunknak indult nehezen az év,de én még így is optimista vagyok!! Minden kezdet nehéz!! Tudom,hogy mindannyian ki fogunk lábalni ebből a carból!! :-)

A Párom vállalkozott,310-en ezres apeh csekk gyűlt össze,elment dolgozni,decemberben kivágták. Én küzdöttem hogy megkaphassam a Tgyás-t,de nem jártam sikerrel- a munkáltatóm kámforosdit játszik,ezért nem is kaptam meg. 4,5 hónapos lett a kicsi,mikor megkaptam a gyes-t vissza menőleg a születéséig- abból kifizettük a provit. Közben a Párom kereste a melót,naponta minimum 4 helyre küldte el az önéletrajzát. Potyára felutazott Pesrte,mivel a környéken nincs munka- több mint 10 rugóba került az út oda-vissza - mert ott 2 helyre hívták be,egyik helyre sem vették fel... Közben küldözgettük az önéletrajzokat, volt egy nap,amikor több mint 10 helyre küldtük el! de semmi.

Most ott tartunk- remélem ezzel reményt ébresztek Bennetek!!- hogy ma van próba napon a budaörsi Tesco-ba. (őr). Igaz,még hosszú és rögös út áll előttünk,hitelt hitel hátára kellett felvenni,de én már látom a fényt! -s bár év elején még kilátástalan volt az életünk,de akkor is pozitívan álltam hozzá a dologhoz,talán ennek is köszönhető,hogy nem roppantam össze idegileg,lelkileg...


Kedves Kérdező!

Szeretném,ha nem keserednél el!! Gondolj arra,hogy Nálad sokkalta rosszabb sorsú emberek is élnek kicsi hazánkban: az egyik ismerősünk- munkatársak voltunk,mind a ketten a cégtől mentünk el szülni,Neki betöltötte a fia a 3 évet a nyáron,de az anyuka nem tud sem dolgozni,de még munkanélkülire sem menni,mivel a papírjai Neki sem rendezettek! - mint már fent írtam,a munkáltató eltűnt,nekem a tgyás-om,gyed-em bánta,míg a legkisebb 8 éves nem lesz én elvagyok,de Ő... szegény otthon ül,pénz nélkül,a Párja postás,nem sokat keres,az is a hiteleikre megy el. Ha legalább munkanélkülire tudott volna menni,akkor nem lennének ilyen hatalmas gondban,de így...



Fel a fejjel Anyukák!! Kitartás!!! Lesz ez még sokkalta jobb!!! :-)



Üdv:3lányos

2012. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a kedves válaszokat.annyira sokat jelent,hogy még mindig pozitívan álltok a dolgokhoz.remélem mindenki élete helyre jön.köszönöm:)
2012. febr. 8. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!