Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtad, hogy a férfi homoszexu...

Tudtad, hogy a férfi homoszexualitás női ágon öröklődik, van a családodban olyan aki homoszexuális?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém az.
2012. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Én meleg vagyok.

Elvileg egy génhiba okozza a homoszexualitást. Vagy a gén, és a környezeti hatások (pl. családi háttér, stb.) együtt.

[link]

2012. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem kicsit ez zavaros... ha egy férfi homoszexuális, akkor szerintem ő már biztos, hogy nem fogja továbbadni nem? Illetve nem biztos, de nagy valószínűséggel nem fog gyermeket nemzeni. Ha egy nő homoszexuális, akkor még talán lehet, hogy valakivel "összejön" egy gyerek kedvéért, de én azt gondolom, hogy nem sok meleg párnak van saját vér szerinti gyermeke. Ergó szerintem ez nem annyira öröklődés, hanem valami "fejlődési rendellenesség" inkább. De persze ez csak az én laikus gondolkodásom. A vér szerinti családomban nincs meleg egyébként, de a tágabb családban (mostohacsalád) igen.
2012. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Előzőnek: szerintem sem adja tovább egy meleg ember, és lehetséges hogy ez egyébként nem is örökölhető...

Azpedig, miszerint a melegek által felnevelt gyermek szintén homoszexuális lesz, azért ütközik ellentmondásba, mert egy meleg ember is (pl én is) heteroszexuális szülők által neveltetett.

2012. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

Nem arra céloztam, hogy a meleg párok által felnevelt gyerek meleg lesz, csak arra, hogy nem hiszem, hogy örökölhető a homoszexualitás, mert a a meleg pároknak ritkán van vér szerinti gyermeke, ha van gyerek, az inkább örökbefogadott. Én úgy vélem, hogy a nevelés csak annyiban befolyásolja a gyereket, hogy mennyire lesz elfogadó a mássággal szemben.

2012. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biszexuális vagyok a férjem hetero, a fiam 11 éves eddig még a csajokat szereti:) a lányomat még nem tudom , de tök mindegy is, a mi gyerekeink és úgy élnek majd ahogy nekik jó.
2012. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ANYA MELEG VAGY TE IS?!! :OO ez a véleményem.

MelegF/16

(poénnak szántam)

2012. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!