Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Semelyik esernyőre csukható...

Semelyik esernyőre csukható babakocsi ülőrészét sem lehet derékszögbe állítani?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve vettünk egy Touraggo márkájú babakocsit, de akkor nem találtam azt fontosnak, hogy teljesen fel lehessen ültetni benne a babát, s ezért erre nem figyeltem a vásárlásnál. Most viszont szükség lenne rá, de nem tudom. Vegyek új babakocsit? De milyet?
2009. jún. 5. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen derék szögbe a mienket sem lehet. Nattau márkájú. De én még nem éreztem úgy hogy fontos lenne. Neked miért?
2009. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kisfiam csak akkor hajlandó elülni benne, ha nem "kényszerítjük" hátradőlni, hanem mint egy széken, egyenes háttal tud ülni. Most egy éves.
2009. jún. 5. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Még olyan babakocsit nem is láttam még amiben teljesen fel lehet ültetni a babát:(!

Én teljesen meg vagyok elégedve ezzel a babakocsival és pont fél évvel ezelőtt vettem:)!

Egy éves kislány anyukája.

2009. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem próbáltad,hogy kitámasztod,pl kispárna?

de szerintem egyik ilyen babkocsit se lehet derékszögbe állítani,pont amiatt,hogy akkor már nem lehetne úgy összecsukni,

2009. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De,van amelyikben lehet.Ez nem esernyőre csukható,és nagy sportkocsi(Graco Quattro Tour Delux).A háttámla 4 állásba dönthető,és az utolsó az teljesen függőleges(tehát derékszögű).Én nem is szeretem,mert sztem úgy ül,mint a cövek(ő szereti).
2009. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem is a másik babakocsim a Graco Quattro Tour, s aból merítettem az ötletet, hogy biztos a Touraggoban van a hiba. A Graco mellé nem sok minden fér a csomagtartónkba, azt csak akkor használjuk, ha nem kell mást szállítani. Bevásárláshoz, rohangászáshoz vettük a Touraggot.

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam, hogy nem a babakocsiban van a hiba, hanem egyszerűen ezek a fajták (esernyősök) ilyenek.

2009. jún. 6. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!