Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debrecenben a Klinikán ajánlan...

Debrecenben a Klinikán ajánlanátok megbízható, lelkiismeretes szülész-nőgyógyász szakorvost?

Figyelt kérdés

Az első babámat a Kenézy-ben szültem császárral. Még csak tervben van a baba, de jó volna találni egy rendes orvost!


Köszönöm előre is!



2012. febr. 23. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Dr.Juhász Alpár Gábor vagy Dr. Bartha Tünde.
2012. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dr.Bartha Tünde!!!

Nála szültem 2010-ben,és minden tekintetben mondhatom,hogy tünemény!


[link]


[link]

2012. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is Bartha Tündét ajánlom.
2012. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy Bartha Tündének milyen tarifái vannak? Mennyibe kerülnek a vizsgálatok a magánrendelésén, és mennyit kér a szülésért?

Én is sok jót hallottam róla, és szívesen választanám őt fogadott orvosnak, ezért szeretném tudni, hogy mégis milyen árakon dolgozik? Köszönöm!

2012. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs elszállva,nincs szabott ára,egy rákszűrés pl.10ezer,egy norm vizsgálat 5 ezer körül
2012. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Értem. Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! Ezek szerint a szülésért nem kér el konkrét X összeget, hanem ha mondjuk "csak" 50 ezret tudok adni, akkor úgy is jó? Mert van olyan orvos, aki konkrétan megmondja, hogy mondjuk 100 ezer a szülés. Tehát ő nem ilyen?
2012. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:) Így van nem ilyen...
2012. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Azt hiszem, őt választom majd, szimpatikusnak tűnik.
2012. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!
2012. febr. 26. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!