Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyen "különfoglalkozast"...

Ki milyen "különfoglalkozast" valasztana ezek közül? Milyen ezekhez hasonlo foglalkozasokra jartok?

Figyelt kérdés
Ringato, babauszas, gyermekjoga, gyermekpilates, kismama torna (joga, pilates, stb), baba-mama torna, babamasszazs, ovis torna, tartasjavito gerinc torna (gyerek, felnött), labtorna (termeszetesen gyerek), stb. Ha mas, akkor az is erdekelne. Többet is valszthattok termeszetesen! (szakdolgozat :) )
2009. jún. 7. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak babúszásra jártunk.

Mivel én otthon tornászom a kicsik egy idő után ezt csinálták velem.

2009. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Várandósan kismama tornára jártam, mikor megszületett a pici, akkor ugyanoda baba-mama tornára. Később eljártunk babaúszásra, a baba-mama tornát pedig a tanultak alapján otthon folytattuk.

Remélem tudtam segíteni, szép napot!

Egy 18 hónapos kisfiú anyukája, aki 7 hetes pocakos :)

2009. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nikcsi ***** válasza:
100%
Mi is jarunk babauszasra, de szerintem hasznos meg a babamasszazs, tartasjavito gerinc torna is.
2009. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszadó vagyok, tényleg nagyon jó a babamasszázs is! Mi csak egy 3 alkalmas "gyorstalpalón" voltunk, de ennyi idő alatt is rengeteget tanultam. :)
2009. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi valaszadoknak :)
2009. jún. 7. 09:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! ha lett volna/lenne lehetőségem én mindenre járnék amit felsoroltál :))))

nálunk a terhes torna volt elérhető, arra jártam is bőszen, de csak heti két alkalommal volt, keveslettem.

a szülés óta tartásjavító-zsírégető tornára járok, a baba-mama tornát itthon gyakoroljuk.

2009. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Úszni járnánk, ha elérhető lenne (helyileg és anyagilag). A masszás érdekelne, de senki nem tudta megmutatni. A baba-mama tornára elmennék, ha lenne a környékemen. A jóga és pilates egyáltalán nem vonz. Az ovis torna jó, én is jártam, örülnék, ha a gyermekem is érdekelné majd. Gerinctornára jártam sokat-vannak gondjaim.

Táncolni imádok, és örülnék, ha lányom is szeretne. Ha lehet, mielőbb be akarom iratni-de persze erőltetni nem szeretném. És bármilyen mozgás a torna mellett, legyen az bicikli, tollas, röpladba, bármi.

2009. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt kismama jógára jártam,a picit pedig babaúszásra visszük. Most 1 éves,3 hós korában kezdtük.
2009. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!