Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Táppénzen vagyok december 6-a...

Velence kérdése:

Táppénzen vagyok december 6-a óta és februárban kaptam meg az első táppénzemet, márciusra viszont sak 8050 ft-ot, nem értem a táppénz hétvégére is jár ugy tudom és mennyi az összege?

Figyelt kérdés
2011-ben 32.500.-ft-ot kerestem az előtt viszont 60.235. ft-ot, ebből hogy lehet kiszámolni a táppént összegét?
2012. márc. 5. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

A táppénzt utólag kapja ember lánya. Az a 8050 Ft nem a márciusi, hanem a februári. Amit februárban kaptál az dec 6-tól jan közepe-végéig tartó táppénzes időszak.

Naptári napra jár, ha leadtad az összes napra a táppénzes papírodat. Egy táppénzes lapon 2 hét van, utólag adják ki.

2012. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!