Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol találok olyan kislányt...

Hol találok olyan kislányt aki levelezne az én 9 éves kislányommal? Hol van olyan oldal ahol postai levelezőtársat találhatok?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti az állatokat, szeret mozogni, olvasni, tévét nézni. Szeretne nyárra vagy hosszú távra kis barátnőkkel levelezni! Akit érdekelne írjon nekem a kisindian@freemail.hu címre és összehozom a papír alapú levelezést! Jó gyakorlata lesz ez az írásnak és olvasásnak is és jó kedvet csinál a gyereknek!
2009. jún. 10. 16:52
 1/4 anonim válasza:
87%
Iwiw+myvip....ezeken a társas oldikon biztos hogy talál magának bnőket a kislányod!!!!Remélem h segítettem!!!Szia.
2009. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Gyerek magazinokban is vannak ilyenek,a Hercegnőkben meg a a...mi van még mostansg?Buci-Maci?Régen ilyenekben láttam:)
2009. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

így van, a gyerekmagazinokban szokott lenni levelezőtárs-kereső rovat.

én anno a bobo és Góliátból, meg a Garfield újságokból szedtem össze bnőket magamnak, a kis unokahúgom meg mostanában a Tudorkát meg a Witch-et bújja

2009. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyerekmagazinokban is vannak és a teletexten is, anno a DunaTv txt-ről találtam barikat.
2009. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!