Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen iszonyú drága az...

Miért ilyen iszonyú drága az elmo plüss figura?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a fiamnak, de 4500ft-ot nem adok egy 20cm-es plüssért!! Mitől ilyen drága?Annyira keresett lehet, hogy még használtan is több ezer forint mid!

2012. márc. 21. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Leírtad a lényeget: annyira keresett...

ugyanaz, mint az összes Fisher Price cucc. Amúgy szerintem semmi értelme 5x annyiért megvenni valamit, csak mert van rajta egy logo. Az összes fejlesztőjáték olyan, hogy aki megveszi hajlamos leültetni a gyereket, egyedül hagyni vele. Nekünk semmi extra fejlesztő játékunk nincs, hanem a hagyományos dolgok és gyönyörűen tud mindent a lányom.

Alig múlt 1 éves és mutatja a fejét, haját, fülét, orrát, száját, szemét, pocakját, nyakát, kezét, lábát. Formabedobóba az egyszerűbbeket simán bedobja, kupakot feltesz, levesz. Mondanom sem kell, hogy szaladgál önállóan és pohárból is egyedül iszik, nem csöpögtet, csak akkor, ha valaki nevetteti.

Na, mindezt nem dicsekvésként írtam le, hanem azért, mert szerintem nem az számít, hogy milyen drága játékokat veszel meg neki, hanem az, hogy mennyit foglalkozol vele.

2012. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is akartam már venni a fiamnak,de eddig én is csak lemontam róla,mert igen drága.
2012. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A jogdíj miatt. Anyagárban 300-500, a többit pedig az alkotóknak fizeted szellemi termékként. Ez van. Ez egy üzlet.
2012. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Elsőnek!Nem készségfejlesztőset szerettünk volna venni hanem egy egyszerű sima plüsst, de ennyit tuti nem adok érte!! Az én fiam másfél éves, és nagyon szereti elmot! Délelőttönként szoktuk nézni, és sikítozik mikor meglátja! Amúgy pedig azért van néhány készségfejlesztő, ami nagyon jó! Na nem a királyi bilire, meg a tanulószékre gondolok, mert annak nem látom értelmét, viszont a sütifalót a lányom (6éves) mái napig szereti!2évesen már tudta melyik a kocka, melyik a háromszög stb! Mégis nálunk akkor is a plüssök a menő játékok! :)
2012. márc. 22. 07:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a teszveszen vettem,kb 50cm,és 2000 volt.Ott nézelődj inkább,mikor utoljára néztem akkor is volt elég sok belőle.Ha sikerül kifognod,jó árért tudsz venni.Mikor én vettem képzelheted milyen szerencsém volt,felrakta az eladó épp mikor néztem az oldalt,rögtön le is ütöttem,mondta is,hogy nem gondolta volna épp csak felrakta.Remélem szerencsével jársz.Az enyémek is imádják kicsi koruk óta.
2012. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. márc. 22. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!